Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jelzi egy lány hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelzi egy lány hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
kissé visszahuzódó vagyok mert nagyon félek a csalódástól, vagy hogy elhajtanak mégis hogyan jelzik a lányok hogy egy fiu bejön nekik. amugy beszédes vagyok és a pénzt sem sajnálom ha meghivnám de nem tudom kit érdemes és kit nem.
2010. júl. 14. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem hülye a kérdés, a te másolgatásod meg már idegesít. A te kérdésed sem fontosabb mint ez, sőt, mostmár rá se' nézek direkt. Jahm és ha nem tűnt volna fel még nem kapott választ :)


Rendes válasz a kérdésre:

A viselkedéséből :D Tudom hülyén hangzik, de érezni fogod :)

Ha szemez veled, feltűnően sokat mosolyog, érezteti hogy jó veled lenni. DE ajánlom hogy pumpálj az önbizalmadon. A nőknek az kell hogy nőnek érezhessék magukat, ehhez viszont látniuk kell hogy férfival van dolguk ;) Ha lovagias vagy akkor jó, de ha nincs mellé tartásod akkor olyan mintha egy nagyon jó barátjuk lennél csak aki fizet pár dolgot és ennyiben is fog maradni ha te nem teszel ellene... Figyelj rá hogy nyilvánvaló legyen neki hogy tetszel, mert nem sokaknak adatik meg hogy barátkozás után még pasiként vegye őket számba a kiszemelt :) Persze ezek csak sztereotípiák, minden nő teljesen más, az általánosítás viszont legalább ad némi támpontot.


Sok szerencsét

2010. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát mélyen a sezebde néz és mosolyog ilyenkor tuti bejösz neki meg ha keress pl starndon keresi h hol vagy meg stb. :D
2010. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
önbizalmam az van csak biztosra akarok menni ha ráhajtok egy lányra amugy az tuti hogy ha már odajön hozzám akkor már tetszem. mert ilyen is van csak számomra ez kicsit meglepö bár már kezdem megszokni hogy a csajok kavrnak rám.
2010. júl. 14. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltűnt hogy még nem! De kapni fog én meg még semmit. Erről beszélek az ilyen kérdésekre amiből legalább egy tucat van még utána is tud itt olvasni mik a jelei hogy tetszik valakinek!!!!! Én nem tudok utána olvasni mert néztem és nincs több olyan kérdés ami hasonló lenne ahhoz amit én tettem fel! De látszik a színvonal a "lehetek terhes?" kezdetű kérdések mindig kapnak választ meg az ilyen "honnan tudom hogy tetszek egy lánynak/fiúnak?"
2010. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
legalább akkor ideirnád hogy mi a kérdésed kösz.
2010. júl. 14. 09:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió! Lány vagyok :)

Én így szoktam...de más is: ha valaki tetszik, hogy sokat nevetek, mosolygok ha a közelében vagyok, vagy zavarban, ha beszélgetünk (néha)...

Keresem a társaságát, meghívom ide-oda.

A mi társaságunk pl. szereti a kutyákat, és néha összegyűlünk kutyát sétáltatni. Mikor ki szervezi meg. Ha tetszik az illető meghívom őt is, ha én szervezem. Vagy van egy törzshelyünk, minden pénteken oda járunk (egy bár), azokat általában ő szervezi (aki tetszik...de mostmár járunk ^^). És mindig én szoktam lenni az egyetlen lány.

Aki tetszik, vagy érzed/látod hogy tetszel neki, hívd el fagyizni . De SOHA ne sétálni az elején... tudjátok milyen szar érzés??? Hogy azt se tudod, hogy csak baráti tali lesz, vagy randi. Miben menjek, hova megyünk? Ezeket a lányok nem kérdezik meg... Szóval inkább valami közvetlent pl. a névnapján vagy szülinapján meghívod egy fagyira... meg ilyenek, ha nincs most névnapja, akkor valahová máshová. A lányok érzik, hogy figyelmes vagy :)

De ne legyél nyomulós!!! Beszélgettek és ennyi.. ha jól érzi magát, elhív majd máskor. Ha a kérdésedre eleve nemet mondott, már az elején, vagy nem tudom-ot, akkor kikosarazott. Ha pedig a tali után mond nemet egy másik talira, akkor vagy tényleg nem ér rá,vagy nm tetszel neki :( .

Sok szerencsét ^^ !!!

2010. júl. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!