Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy tetszem e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem e neki? Van egy lány aki nekem igen tetszik de honnan tudom hogy neki is bejövök? Segítség 15/F

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Oda mégy hozzá, és beszélgettek picit, tökmindegy milyen témában, kezdj el barátkozni vele.. Ha már jóban vagytok egy ideje onnan lehet már több is, majd kialakul, de ha nem is szeretne járni veled, akkor is van egy jó lánybarátod.. Ami jár egy két előnnyel :D


(Pl neki is vannak barátnői, akik lehetnek szinglik, esetleg valamelyikkel összejöhetsz stb..)

2011. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha szemezel vele,és viszonozza :)

vagy ha rá mosolyogsz és ő vissza,ilyen egyszerü.aztán jöhet a többi. : DD

2011. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!