Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Msn-nel kapcsolatos.! Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-nel kapcsolatos.! Többi lent! (? )

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom hogy miért ide írtam a kérdésem, ezért télleg bocsi (bár talán egy kis köze van hozzá)!

A kérdésem :

Tegnapelőtt msn-eztem egy lánnyal aki tetszik nekem (de nem biztos hogy ez számít) olyan hajnali 3 körül, de el kellett mennem valahova, és azt írtam neki hogy pill., és kijelentkeztem, de később már nem tudtam visszamenni, és másnak beléptem és láttam hogy írta nekem még aznap 4 körül hogy, "pill?!:D még mindig itt vártam, de te sehol" vagy valami ilyesmi, és szerintem egy picit megsértődött!:S


Azt szeretném kérdezni hogy mit mondjak neki, hogy hol voltam, az igazat sajnos nem mondhatom el, mert családdal kapcsolatos, és amúgy sem hinné el!


Előre is a válaszokat, és azoknak akik elolvasták!:D


U.i.:

Bocsi hogy regényt írtam, és hogy ideírtam a kérdésem!:D


2010. júl. 13. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hogy pl nem volt net, nálunk is sokat van ilyen:D
2010. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
sztem mondd meg neki h bocsánat de családi ok miatt nagyon sietned kellett és enmtudtál elköszönni tőle és h nagyon sajnálod az egészet.
2010. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
"családi dolog volt", és kérj elnézést...
2010. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A regénytől messze állsz...


Meg lehet, mondsni, h. családdal kapcsolatos, és sajnálod az esetet. És cserébe hívd el vhova, hogy kiengeszteld.


22F

2010. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 andybunny ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki ami volt, hogy családi ok és hogy nem tudtál visszalépni. Ha megvan a kölcsönös szimpátia nem hinném, hogy ezen múlna bármi is. Ha meg ezen annyira megsértődik akkor meg lehet, hogy jobb is, ezek szerint nem egy megértő tipus.
2010. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
családi ok? ti hajnali háromkor tartotok temetést?:)
2010. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, lehet hogy inkább télleg csak meg mondom neki azt kész, az utolsónak meg annyit, hogy a húgom már több napja beteg és még korábban elvitték orvoshoz, és amikor hazaértek kb. akkor volt ez az egész egy picit előtte, és utána a húgom megint rosszul lett stb., és akkor végre elaludt utána anyámmal kimentem a konyhába beszélgettünk, és nem akarom ezt mondani a lánynak, több oka is van, de nem ide tartozik, na mindegy, próbáljatok meg a kérdésre válaszolni!:D

Amúgy köszi!

2010. júl. 13. 23:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Rádjött a fosás :D:D
2010. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elaludtál szarás közben.
2010. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Te meg anyád b4szása közben írsz kommenteket!:S

(Kurv4 anyád!):S:)

2010. júl. 14. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!