Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magánynak sokféle formája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raza kérdése:

A magánynak sokféle formája van, de ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok és az életem egyetlen kapcsolata után(3év) nincs merszem kapcsolatot kezdeményezni nővel, félcigány vagyok és ez a tudat állandó gátat vet a nők és személyem közé (minden spanom totál fehér, de annyira szégyelem már magam ezért, hogy nem is merek velük erről beszélni), sikeresen olyan rossz megítélést csinált 1-2 cigány a magyarok körében, hogy nyáron szívem szerint ki se mozdulnék a szobámból a fullos napbarnaság miatt (munka miatt muszáj), de ez a folyamatos egyedüllét lelkem, szívem teszi roncsá, miután a test már semmit sem ér, tudom szeretet nélkül minden ház üres, és az enyém most az...S.O.S a.k.a one person; save my soul!!!
2010. júl. 13. 20:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Quimby...most is azt hallgartom:D
2010. júl. 13. 21:00
 12/18 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is félvér vagyok és ez engem is sokszor leblokkol. Például baráti körökben amikor elkezdenek cigányozni és én ott állok melletük. De ez nem ellenem szól mert engem szeretnek de nem bírják megállni. Én azt tanácsolom Neked hogy ha tényleg félsz egy kicsit akkor próbálj meg keresni valakit aki hozzád hasonló. Nem minden lány olyan mint azok akikről Te írtál. Sok sikert kívánok!

2010. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de tudom a kérdés itt, mint sokan másoknak, csak olcsó mentsvár a lelki gondjaimra, mind hiába, csak költői, amit csak a saját válaszommal tudok orvosolni az életemben,. De talán pont erre az olcsó mentsvárra volt szükségem...
2010. júl. 13. 21:15
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2010. júl. 13. 21:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Probálj ismerkedni társkerső oldalakon,nekem sikerült megtalálnom az igazit,igaz voltak nagyon gáz emberek is,de végül megtaláltam azt akit nekem rendelt a sors :) sok szerencsét!!


28/L

2010. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én a társkeresőkben nem bízok, de jó dolog ha valakinek pont ott sikerül rálelnie az igazira...
2010. júl. 13. 21:35
 17/18 anonim válasza:

A Quimby-t azért írtam, mert megismertem az idézetet:-)

"Szeretet nélkül minden ház üres, minden városka lakatlan." Gyönyörű!:)

2010. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is ezért szeretem meg; mert "gyönyörű" a mondanivalója, de férfias keménységgel inkább azt mondanám: az igazak útja kacskaringós, mélységekkel áldva!!!... de az szeretettel teli:)
2010. júl. 13. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!