Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magánynak sokféle formája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raza kérdése:

A magánynak sokféle formája van, de ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok és az életem egyetlen kapcsolata után(3év) nincs merszem kapcsolatot kezdeményezni nővel, félcigány vagyok és ez a tudat állandó gátat vet a nők és személyem közé (minden spanom totál fehér, de annyira szégyelem már magam ezért, hogy nem is merek velük erről beszélni), sikeresen olyan rossz megítélést csinált 1-2 cigány a magyarok körében, hogy nyáron szívem szerint ki se mozdulnék a szobámból a fullos napbarnaság miatt (munka miatt muszáj), de ez a folyamatos egyedüllét lelkem, szívem teszi roncsá, miután a test már semmit sem ér, tudom szeretet nélkül minden ház üres, és az enyém most az...S.O.S a.k.a one person; save my soul!!!
2010. júl. 13. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
:o egy értelmes cigus, hát keress félmagyar lányt akkor, legalábbis valamilyen barna bőrűt.
2010. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Értelmes vagy, próbálj barátokat szerezni, szedd össze magad :) igen is szüksége van a népnek ilyen emberekre is :)

A külső nem minden :)

"A külső megfog, a belső megtart"

Attól, hogy nem vagy fehér, még lehetsz jó ember :)

Tanulj, hisz van lehetőséged, amiért meg félcigány vagy, megkapod a csomó juttatást iskolában is :)

Egy próbát megér :) Amúgy meg ha beszélgetni van kedved, nyugodtan keress meg!

R.

2010. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ugyan, a félvérek sokaknak tetszenek.
2010. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

nagyon jófejnek tűnsz, szerintem könnyen találsz majd barátokat, ne add fel! a fontoss hogy te keress, küzdj, ne várj hogy majd minden egycsapásra megoldódik.

menj Quimby koncertre!;) oda általában jófej emberek járnak:-)

2010. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sok rasszista állat van.Nekem az egyik legjobb barátom roma, viszont én fehér vagyok.Egyáltalán nem kell ezen agyalnod, sok a rasszista de sok az értelmes ember is.

Emberek vagyunk mind legyen fekete vagy fehér vagy barna...

A lényeg az hogy én 20 éves vagyok és nekem is egyetlen egy komoly kapcsolatom SEM volt..sőt még kalandok sem..pedig nem vagyok otthonülös és nem hiszem hogy annyira ronda lennék...

Sokszor pofára estem de felálltam és továbbmentem...ez a mai napig igy megy, de nem adom fel SOHA

2010. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
ne várdd*
2010. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A mostani cigányok helyett bárcsak olyan félcigányok lennének mint Te, legtöbbjük még a nevét se tudja leírni helyesen és csak anyázik, viszont Te nagyon is értelmesnek tűnsz a leírtak alapján! Sok sikert kívánok neked!
2010. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Te figyu! Ha találsz egy hozzád hasonlóan értelmes lányt (márpedig ne add alább) akkor úgysem az általánosságban elterjedt előítéltek alapján fog dönteni, hogy járjon-e veled vagy sem, hanem a személyed miatt.

Én biztosan járnék veled, ha barna a bőröd, ha nem és jó fej vagy! Nem mellesleg milyen szépek a gyerekek, akik félvérek, vagy barnább a bőrük! :))))

2010. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fehérek között nőttem fel, fehér az összes barátom (kivéve az ácsokat nyáron...hehe)és a barátság tökéletesen jól mükődik közöttünk , de csajozni azóta nem tudok mióta 6. általánosban leköpködött fél tucat csaj az udvaron; cigányoztak, mindennek elhortak, csak mert sötétebb voltam náluk... az egyetlen barátnőm (3év full fehér) is ő maga szedett fel szerelmes levelekkel gimi után, sosem sikerült saját erőmből nőt elcsábítanom, és ha buliba is mentem előbb-utóbb csak a balhé talált meg, nem a szerelem....
2010. júl. 13. 20:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne csak kifogásokat gyárts! Tessék tenni is azért, hogy valami történjen. A most korban hozzád illő lányok hozzáállását ne téveszd össze a 10-12 éves kislányok felfogásával, ami jóformán csak alakulgat még akkor. Ha ennyire nem bízol magadban, akkor talán próbálkozz itt a neten először inkább csak levelezéssel, majd ha komolyabbra fordul, utána személyes találkozóval. Bár félnivalód nincs, de egyet ne felejts el: minden gondolatod a homlokodra van írva, igyekezz, hogy a csajok szívesen olvassák azokat!
2010. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!