Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szerettek ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szerettek ajándékot kapni az első randin?

Figyelt kérdés

Csak mert 3 fajta lány van:

-aki imád ajándékot kapni

-aki azt mondja, hogy nem de közbe szeret kapni

-és aki tényleg nem szeret


igaz ez? van olyan aki nem szeret meglepetést kapni? és ha nem miért nem szereti? :O


előre is köszi! :)


2010. júl. 13. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én azért nem szeretek ajándékot kapni, főképp ha még csak randi van, vagy friss a kapcsolat, mert akkor a lekötelezettjének érezném magam. Meg akkor szeretek kapni, ha én is adhatok utána, csak lehet, hogy már nem lesz több "utána".

A meglepetést meg sztem mindenki szereti...csak...tényleg van olyan, akinek kényelmetlen az elején már elfogadni valamit..


21/L

2010. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huuh hát én a 2-es típus vagyok. :D Szeretek ajándékot kapni de azt mondom hogy nem :)
2010. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
imádok ajándékot kapni, de nem az első randin!!! azzal csak kellemetlen helyzetbe hozna. ha már járunk, akkor szívesen fogadom. de ha az első randin vesz, az olyan, mintha direkt ezzel akarna magához édesgetni.
2010. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én első randin tényleg nem szeretnék ajándékot kapni,nekem kínos lenne:) Később egy kapcsolatban már jól esik.
2010. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én asszem a második csoportba tartozom. :) Szerintem nem kell ajándékot adni első randin a lánynak...max egy rózsát...vagy vmi viráhot...de ennél több nem hinném, hogy szükséges.
2010. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2. csoport

am elsőre szerintem max valami kicsi..pl virág.különben kínos picit:)

2010. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én egy ilyen apró kis macira gondoltam. Mert maci mániás :D az jó lenne ? amúgy már régóta ismerem szóval egy jópárszor már találkoztunk, csak most lenne az első RANDI
2010. júl. 13. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már ismered,és tudod mit szeret,biztosan jól esne neki. Aranyos ötlet:)
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én igazából egyszer kaptam ajándékot első randin, mert fél órát késett az illető....
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem,mert első randin felesleges..
2010. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!