Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gaz az ha egy pasi aki 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz az ha egy pasi aki 21 eves egy 14 evessel jar?

Figyelt kérdés
nem tudom miert de nagyon vonz a kiscsaj
2008. nov. 14. 19:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
44%
Szerintem semmi ertelme..Ez egyertelmu h a fiu csak a sexet akarja tolled...Ez az egyik elony hogy a mai fiatal lanyok mind jol neznek ki,ki vannak fejlodve is egesz szepen.Amugy meg keress magadhoz illot ne foglalkozz nallad 6evvel idosebekkel ....
2008. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Igen elég gáz hogy csak kislányokat tudsz behülyíteni 21 éves fejjel. Találj egy magadhoz illő párt. Szegény lányt meg csak sajnálni tudom, mert évek múlva amikor majd visszagondol erre a "kapcsolatra", nagyon meg fogja bánni az egészet.

pedofil

2008. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gáz. Ha kipróbálod rá fogsz jönni h ez az a süti ami iszonyat jól néz ki, de egyáltalán nem finom.
2008. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

jajj...hagyátok már...lehet szereti őt..

Ha szereted őt..és boldog vagy mellete akkor más nem számit

ne mások véleménye számitson hanem a tied...

2008. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!