Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gaz az ha egy pasi aki 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz az ha egy pasi aki 21 eves egy 14 evessel jar?

Figyelt kérdés
nem tudom miert de nagyon vonz a kiscsaj
2008. nov. 14. 19:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
nekem olyan volt (lány vagyok) h 13évesen volt egy 22éves barátom nem tarott sokáig,mint 4 hónapig..
2008. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most még ez sok.
2008. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

a mai 14évesek nagyon jól tudnak kinézni,nyáron a hugom ballagásán én is meglepődtem.14évesek festett hajjal,nagy mellekkel,10cm-es cipőbe,és miniszoknyába ballagtak.rendesen,még én éreztem magam 20évesen.:-(

de azzal vígasztalódok,hogy ők 25éves korukra kiélt kis kur..k lesznek.a kérdésedre a válasz:szerintem sok,de ez attól is függ,h te milyen komoly vagy,és ő mennyire az!

2008. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok, éppen hogy csak kicsúszott a liliomtiprás kategóriából. Huszonéves korban és fölötte nem gáz ez a korkülönbség,de most még rettentő sok. Pl én agyonütnélek, ha a 14 éves lányomat ke....getnéd.
2008. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Pedofil állat, bocs a kifejezésért de még csak 14 éves, hova jársz vele... Szerencsétlen...
2008. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem is azon van a hangsúly h h néz ki... hanem azon h mit akarsz egy 14éves lánytól? Én 20vok, tudom h milyenek a 14évesek, énis voltam 14éves... Ha te egy érett férfi v akkor neked nem egy 14éves kislányra van szükséged, aki még gyerekes, gyerekes sms-eket irogat, totál szerelmes lesz beléd, majd folyamat azzal zaklat sms-be hogy most akkor nem is szeretsz? stb... Egy 14évesnek az anyja még szigorú, nem engedi el sehova a lányt... neked meg az kell hogy napi szinten találkozzatok, szexeljetek, bulizzatok, leugorjatok a kedvenc kocsmába hülyülni meg csocsózni a haverokkal... a lányt nem engedik majd... ez nem lesz kapcsolat. Ezeket gondold végig sztem.
2008. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Maximálisan egyetértek az utolsó válaszolóval! Az egy dolog, hogy szexuálisan vonz téged... de minden bizonnyal más az érdeklődési körötök, értékrendetek...
2008. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Pedofil...még gyerek
2008. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
oo ez hulyeseg hogy korkulonbseg meg minden ilyen... szerintem egyaltalan nem gaz.. ha o is tud elege felnottesen viselkedni es jol kijosztok es szeretitek is egymast akkor mert erdekeljen mas velemenye? igaz hogy a csaj meg gyerek de egy 14 eves lany is tud felnoten gondolkozni.. szoval szerintem ne legyen a korkulonbseg akadaly.. csak vigyaz ne bantsd meg mert a fiatalok hamar megbantodnak:(... remelem hogy segitettem.. pusz...
2008. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

az óriási hülyeség, hogy pedofil lennél, mivel az a pedofil, aki még azok iránt vonzódik,akik nem érték el a pubertás kort. erről ennyit.

Szerintem sem gáz a korkülönbség, ez teljes mértékben attól függ, hogy mennyire érett a kiscsaj, mert gondolom nem akarnál gyerekes smseket kapni egész nap,ahogy írták itt előttem, de csak ismered vmennyire,ha érdekel.

bd

2008. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!