Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha a pasival megbeszéltek egy randit 2 hét múlvára és addig nem keres csak a randi napján?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 21:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem okos h te vallottad be eloszor h tobbet erzel, most nyeregben erzi magat, nincs miert tepernie. Az meg h azt mondta nala is alakul, pont nem ezt tukrozi h nem keres. Hetekig.

Menj el persze de ne add magad ilyen konnyen.

2019. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
nem is mondtam, hogy egyből a barátnője leszek csak elmondtam mit érzek, amit nem bánok, mert másképp áll hozzám azóta.
2019. aug. 7. 23:22
 23/38 Rockarc ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj el a randira, abbol baj nem lehet, legfeljebb kiderul, hogy megse. Az esely legyen meg.


Ellenben en azt gondolom, ha az egyik fel akar a masiktol valamit, akkor keres, felhiv, ir. Akkor is, ha zsufolt a napja. Ha egy ferfi akar egy not, akkor "hegyeket mozgat meg", nem pedig lapit a fuben. Megjegyzem a noi oldal is ugyanigy jar el. Neked is keresni kellett volna. Ha egyoldalu, akkor pedig be kell latni, hogy nem lesz belole semmi.


Az meg, hogy "en is teged", na az ilyen a legnagyobb hazugsag. Egyreszt kenyszer alatt mondja, hiszen vallottal neki, es o azt erzi, neki is vallani kell. Masreszt aki nem kepes a sajat erzeseit megfogalmazni, az vagy kohulye, tehat kuka, vagy nincs semmilyen erzese. Ez esetben nem lenne feltetlenul kuka, mert meg randi sem volt, de en osszesegeben keves perspektivat latok a dologban.


43F

2019. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
1 hónapja elutaztam, abban az egy hónapban minden héten 1x írt, hogy miújság, meghogy mikor talizunk már..ezért is mertem elmondani amit érzek, amit nem bánok, mert nem utasított el, ad esélyt ennek az egésznek, csak ez így fura
2019. aug. 8. 07:43
 25/38 A kérdező kommentje:
hónapig*
2019. aug. 8. 07:43
 26/38 anonim ***** válasza:
23%
Menj el a randira. Ha már megbeszéltétek ne mondd le csak azért, mert azt gondolod, hogy írnia kellett volna, meg hívnia hamarabb. Nem veszítesz semmit. Majd a randi után dönts, hogy mi legyen a továbbiakban. Érezd jól magad!
2019. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem is, ha pedig randi után sem változik ez a dolog akkor lapát.
2019. aug. 8. 08:46
 28/38 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha többet érezne tényleg, rég elmondta volna és nem tenne így rád addig a napig.
2019. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Lenyegeben nem is ismered, csak osszejartatok dugni. Aruld mar el, megis hogy szeretned, ha te is leirod, hogy nem ismered ("jobban megismernenk egymast")? Es o hogy szeretne, ha o is kb. ennyire ismer? Viccesek vagytok. Illetve, te. O meg dorzsoli a tenyeret, hogy lazan eszel belole. Hulye lenne mast mondani.

Nincs neki mas, mert akkor nem ment volna bele? Ugye, csak viccelsz?

Ezek utan az sem lepne meg, ha a randitok utan ugyanugy megmaradnal nala szexpartneri rangban, de eszre sem venned...

En nem hiszem el, hogy ezek a mai "felnottek".

2019. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

viccesek vagyunk xd még te is lehetsz ilyen szituációba:D most a teljes sztorit nem írnám le

ő csak annyit mondott, hogy neki már több mint szex és esélyt ad arra, hogy kialakuljon érzelem is.

2019. aug. 8. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!