Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés

Még ismerkedtem egy sráccal üzenetben felszabadult es játssza a macsót. Mikor meg elmentünk randizni olyan kis esetlen volt. Nem mert szólni a pincérnek hogy fizetnénk, én vezettem az egész beszélgetést folyamat én dobtam fel a témákat ő meg csak valaszolgatot. Miután elváltunk rögtön írt hogy milyen jó volt velem meg hogy következőleg mikor érnék rá. De most komolyan ő nem erezte magát kellemetlenül. 21 evés és olyan érzésem volt mintha a 14 éves öcsémmel mentem volna el kajálni.

20/L



2019. aug. 5. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
hat te se lehetsz azert valami hude erett, ha egy elutasito uzenetet nem tudsz magadtol megfogalmazni.
2019. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtudok, de mivel nap mint nap találkozok vele nehéz olyat írni amivel nem bántanám meg.
2019. aug. 5. 13:12
 3/3 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Nem lehetne ezt a "nem akarom megbántani" dolgot elfelejteni? Őszinteség. Tudom, fájni szokott.

Ha ezt a kérdést ki tudtad írni, akkor talán normálisan meg tudod fogalmazni, h nem akarsz tőle semmit. Elmondod neki és ennyi.

2019. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!