Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha a pasival megbeszéltek egy randit 2 hét múlvára és addig nem keres csak a randi napján?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 21:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Ne altasd magad, aki tobbet erez az folyamatosan veled akar lenni, ha maskepp nem, online. Amikor ismerkedtunk a parommal, minden este jott-ment az email,aztan chat,skype,pedig 1500kmre elt tolem.

Aki gondol rad es van lehetosege ra, az kapcsolatba lep veled.

2019. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

hát, azért találkozzak vele nem, hogy mi lesz belőle?

mert az, hogy randi előtt nem keres még oké mert nem vagy rá hatással, nem alakult ki még semmi, de ha randi után az már inkább baj..

2019. aug. 7. 21:57
 13/38 anonim ***** válasza:
52%
Én pl. azért csinálok ilyet, mert nem akarok túlzottan rátelepedni a másikra. Nálam nem jelentené azt, hogy nem érdekelsz.
2019. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

ha meg nem megyek el a randira, gondolkodhatok, hogy mi lett volna ha..lehet kialakul valami, hogy jobban megismerjük egymást, és az lesz a lényeg, hogy a randi után keres-e nem?


szépen megválaszolom amugy a kérdésem xD

2019. aug. 7. 21:58
 15/38 anonim ***** válasza:
Ideje eldöntened. Most többet éreztek egymás iránt vagy még nem alakult ki semmi?! Nem okos dolog ellentmondani magadnak.
2019. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy leszar. Ha valakit érdekelsz, az keres, minden nap.
2019. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

AlakulGAT. Érezzük, hogy ebből több is lehet ezért adunk most egy esélyt magunknak. Csak nem tudom, hogy ha majd keres szóvá tegyem-e e ezt neki, vagy ne csináljak feszkót, menjek el a randira és várjam, hogy azután mi történik..


az lesz inkább a baj ha randi után szar le szerintem:'D

2019. aug. 7. 22:05
 18/38 anonim ***** válasza:
80%

En elmennek a randira, nem hoznám szóba. Nézném mi tortenik randi utan. Ha marad ez, akkor lapát.

(ugyanebben a helyzetben vagyok)

26 N

2019. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Nos, közben a többi randival és csajjal van elfoglalva.
2019. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
És az nyer akivel a legjobban sikerül a randi :D
2019. aug. 7. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!