Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nekem más kell?

Figyelt kérdés

20/F vagyok, és egy lány, akinek még nem volt senkije, teljesen belémzúgott. Viszont az a helyzet, hogy nekem egy másik lány jobban tetszik, pedig egyik sem rossz, sőt. Dehát mégiscsak kell választani. :)

A kiszemelt másik lánynak is igencsak tetszem, sőt, egyre jobban, de ő nincs annyira full kiéhezve rám, mint az első.

Szóval mit tegyek, hogy mondjam meg az elsőnek, hogy én inkább mással lennék? Anélkül, hogy teljesen összetörném a szívét, és akarjon még fiúkkal lenni. Tényleg kedves és szép lány, csakhát mindenkinek csak egy párja lehet.

Köszi!


2010. júl. 11. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért beszélj vele... Nem fogja érteni, h hirtelen mi történt, ha eddig mindig beszéltetek, aztán hopp, itt a vége fuss el véle. Semmiképp se tiltsd le, meg válaszolj neki msn-en stb., és utána még ha benne van, a kapcsolatot tarthatod vele.
2010. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!