Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nekem más kell?

Figyelt kérdés

20/F vagyok, és egy lány, akinek még nem volt senkije, teljesen belémzúgott. Viszont az a helyzet, hogy nekem egy másik lány jobban tetszik, pedig egyik sem rossz, sőt. Dehát mégiscsak kell választani. :)

A kiszemelt másik lánynak is igencsak tetszem, sőt, egyre jobban, de ő nincs annyira full kiéhezve rám, mint az első.

Szóval mit tegyek, hogy mondjam meg az elsőnek, hogy én inkább mással lennék? Anélkül, hogy teljesen összetörném a szívét, és akarjon még fiúkkal lenni. Tényleg kedves és szép lány, csakhát mindenkinek csak egy párja lehet.

Köszi!


2010. júl. 11. 19:44
1 2
 1/11 clint ***** válasza:
51%
sehogy...ha összejössz a másikkal, vágni fogja.
2010. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Add ide az elsőt nekem :) Igaz van nőm de 3 hétre távol van és nőhiányom van :D:D
2010. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem fogja vágni, mert a másiknak a létezéséről sem tud.
2010. júl. 11. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2010. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt. Mondom belémzúgott.
2010. júl. 11. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen és őszintén. Mondd meg, hogy van egy másik lány, akinek ő még a létezéséről sem tud, de neked nagyon tetszik, és ővele szeretnél lenni. Szerintem mást nem is nagyon kell mondani, nem biztos pl., hogy érdemes hozzátenni olyasmit, hogy "de te is tetszel", mert bár ez dicséretnek tűnhet, a lány talán úgy élné meg, hogy mégsem tetszett eléggé, valaki más legyőzte. Annyit kell benne tudatosítani, hogy a döntésed nem az ő leértékelése, hanem egyszerűen csak ez most benned így alakult. Ha látott már kapcsolatokat alakulni, érteni fogja a helyzetet.

Remélhetőleg a párkereséstől sem megy el végleg a kedve (én nem számítanék erre, bár nyilván nem fog örülni a hírnek).

2010. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja vágom. Ne keresd a társaságát, és ha ő keresi a tiéd, szard le. Ne válaszolj neki msn-en nyomd ki a telót ha hív, stb. Jöjj össze a másik csajjal, ha meglát vele, biztos kiszeret belőled egy idő után.
2010. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megemlíteni a másikat, elég annyit mondani, hogy nem szereted és nem akarod becsapni.
2010. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2. 19:54-es, aki nem válaszolna msn-en sem, az a legrosszabb módszert alkalmazza... Ezzel rettenetesen megbántanád, mondd meg neki őszintén, hogy mi a helyzet, de ne burkolva, meg hülyéskedve, hanem normálisan és tárgyilagosan, de ne bántóan. Amúgy meg miből gondolod, hogy beléd zúgott?? Mondta? Lehet, hogy csak te hiszed azt...
2010. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 clint ***** válasza:

most komolyan, ha összejössz a másikkal akkor csak megtudja, hogy van barátnőd nem????

miért iros, hogy nem vágja?

2010. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!