Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen fiúk szeretik a kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk szeretik a kissé visszahúzodó/félénk lányokat?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok??
2010. júl. 11. 01:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

jellemében milyen fiúk.a szintén visszahúzodó fiúk mellett.

mondjuk valamelyik válaszoló írta eddig én sem vettem észre,hogy nagyon szeretnék az ilyen lányokat biztos azt gondolják,hogy unalmasak.

2010. júl. 11. 01:16
 12/22 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem baj, különösen manapság!

Amugy később vagy akár most is olyanoknak jöhetnek be, akik eddig úgymond "kicsajozták" magukat és most már normális nőkre is vágynak, nem csak ilyen kis rib@ncokra!

Ez nem hátrány!

2010. júl. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen lányok a Földön? De jó. :) 18F
2010. júl. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

nekem is bejönnek az ilyen lányok. A lényeg, hogy egy beszélgetésnél legyen nyitott annyira, hogy folyamatos lehessen a csevegés... :)

Egy kérdésre jó, ha több bővített mondattal is válaszol, és nem az igen/nem/talán trióból választ... :)

25/F

2010. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
jóók a kicsit visszahuzodobb lányok legalább nem ment át rajtuk a fél város és ez tiszteletre mélttó :) 21/f
2010. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen lánnyal dolgom 2 éveig, és soha többé nem szeretnék önbizalomhiányos, csendes, félénk lányt. Inkább legyen szófosása, de tudjon magától beszélni, ha társaságba kerül ne csak mosolyogjon nagyon szépen. Most találkoztam haver legújabb nőjével, és fél óra után komolyan mondom eggyik legjobb barátom lett.

És még annyit, h az ilyen csendes kislányok is tudnak nagy ribancsok lenni :) De ez csak az én véleményem. 20F

2010. júl. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
akiknek nem jutott jobb
2010. júl. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

azért ez hülyeség, hogy annak kell csak visszahúzódó lány akinek nem jutott jobb. én ismerek egy kicsit visszahúzódó lányt. ez nála kb. abban nyilvánúlt meg, hogy nem volt az a mindenkivel haverkodós, állandóan bulibajárós, rib#ncul öltöző fajta, nagyon rendes-normális lány célokkal, szorgalommal és emellett gyönyörű is. nálam ez csak előny ha egy csaj ilyen. A kérdező szerintem nem úgy értette, hogy a teljesen kocka, gépfüggő soha nem megyek sehova lányok, hanem azok akik nem hangoskodnak, nem hívják fel magukra állandóan a figyelmet, és nem bratyiznak le mindenkivel csak, hogy iwiw-en meg legyen az 1000 ismerős.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, hogy kinek jön be. Mostanában én is eléggé visszahúzódó vagyok, nem szeretek diszkóba járni, de attól még nagyon sok dolgot szeretek, vagyis egyáltalán nem vagyok unalmas. Csak akkor kockulok a gép előtt, ha úgy alakul....

2010. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
valóban kicsit gáz, persze az jó ha nem egy ribanc mint a csajok nagyrésze, de az is gáz ha túlzottan beszari, alapból nem is lehet felszedni, nem tudni mit is akar,mert visszahúzódó
2010. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nekem nagyon is tetszenek az ilyen lányok, de én is az inkább kissé visszahúzódóbb típus vagyok18/f
2010. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!