Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen chetelős vagy társoldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen chetelős vagy társoldalt ajánlotok, ismertek ahol találhatok csöndes visszahúzódó lányokat? Ki ismerkedett meg így L\\\\F-val?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
trefort.hu, chat.hu
2009. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

randivonal.hu én ott ismertem meg a lányom apját :-))

( el nem vett az igaz, de jó együtt és kész, gondoskodik rólunk)

2009. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

chat.hu - nekünk összejött, csak sok türelem kell a sok bunkó kidobálásához.

Egy boldog pár :)

2009. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő naggyábol?
2009. ápr. 23. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a visszahúzódó lányok nem nternetes chatelős oldalokon vannak, de lehet, h tévedek. Visszahúzódó lányoknál az a jó, h sokszor legbelül vadmacskák :)
2009. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami
2009. ápr. 23. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Hm..hát igen, pl. én is a visszahúzódó vadmacskák csoportját erősítem.... :P de így mindig sikerül meglepni a páromat :)

Hogy mennyi idő? Hm..hát szerintem változó, én regisztráció után fél órával már igen jól elbeszélgettem egy sráccal, hm....lassan 4 hónaposak leszünk :) - mázlim volt :P

2009. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

chat.hu nekem véletlen bevált. :)

De talán itt is elmondható a szokásos szöveg, hogy ne társat keresni menj fel(mi sem azért voltunk, ezért is véletlen), hanem csak lazán, beszélgetni, ismerkedni mindenféle emberekkel. És mindig lebegjen a szemed előtt, hogy a szexycsaj18 nicknevű egyén akár egy 60 éves frusztrált öregúr is lehet. Vagy egy 12 éves hülyegyerek. Szóval soha semmibe ne éld bele magad legalább addig, amíg személyesen nem találkoztatok.

2009. ápr. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!