Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan társekerő helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan társekerő helyek vagy valami tipp hogy hol találhatok, csöndes, visszahúzódó lányokat? (én is ilyen vagyok) F\\\\20

Figyelt kérdés
Nos nem szeretek bulizni nem nagyon szeretem a zenét egy barátnőm se volt barátaim sincsenek .
2009. ápr. 20. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha még tanulsz, akkor a suliban biztos van olyan csaj
2009. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt :D Na jó, egyébként nem hiszem van olany oldal, ahol csak ilyen lányok vannak. De nagyon sok helyen vannak, minden társaságban van belőlük.
2009. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Ja és nem is hiszem el, hogy valaki akar még ilyen lányokkal kezdeni... :D

2009. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs gondom velük csak ne legyenek frigidek :P
2009. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Interneten, társkeresőn.
2009. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont a legjobb helyen keresed, azaz itt a neten. Nézz meg néhány társkeresőt, vagy chatelj stb. Mondjuk személy szerint nekem a társkereső nem annyira szimpatikus dolog. Valahogy frusztrál, hogy tudom, hogy mindenki amiatt van ott, hogy társat találjon. Szóval, hogy bárkihez hozzászólnék ott, akkor bármi is a szándékom, ő majd végigméreget, hogy jó lennék-e neki vagy sem. Szóval zavaró, számomra.


Viszont rengeteg egyéb hely van, ahol van társaság (pl. chat) és ha valakik megkedvelik egymást, akkor lehet pl. msn-en folytatni, aztán előbb-utóbb személyesen is találkozni. Erről a részéről viszont jó tapasztalataim vannak, működik a dolog. :))

2009. ápr. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!