Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helytelen lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helytelen lenne? Korai?

Figyelt kérdés
Szóval ma szakítottunk barátommal mert kiderült már akkor megcsalt mikor összejöttünk(1 éve) soha nem tudtam volna elképzelni róla ,mert kedves ,aranyos ,őszintének ismertem meg pár hete viszont éreztem ,hogy baj lesz és igazam lett kiderült ez(a barátai mondták el akiktől eddig óvott gondolom azért mert kiderültek volna ezek de összebarátkoztam velük és kiderült barátom végig hazudott nekik is sok dologban meg nekemis)ma mikor az igazságot akartam tőle hallani leri.bancozott és otthagyott a kérdés az lenne ,hogy jött egy fiú aki iránt többet érzek mint más iránt szóval vonzódom hozzá(a szakítás nem viselt meg mert már készültem rá de eltűntetni és újra bízni nehéz lesz)baj lenne ha ezzel a sráccal elkezdenék ismerkedni?vagy korai?
2010. júl. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
neked kell érezned nyitott e vagy egy új kapcsolatra,ha igen miért ne?
2010. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel tudod,hogy ezőlőt nem érdemes folytatni,miért ne??
2010. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm csak nem akarom hogyha komolyra fordulna esetleg ez később a kapcsolatom rovására menjen
2010. júl. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!