Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal korban komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 1 éve van komoly barátom. Nagyon szeretem. Nem csalnám meg. De néha mégis úgy érzem, hogy jó lenne hanem lennék foglalt. Jól esne ha udvarolna más fiú. Van olyan hogy ránéz egy fiúra és azt mondom hogy de jó lenne ha... Sosem teszem meg. Néha úgy érzem fiatal vagyok komoly kapcsolathoz, és inkább most kéne kiélnem magam fiúk szempontjából, mint később.. Persze nem arra gondolok h mindenkivel összefeküdni, hanem csak még olyan egészséges mértékben. Mit tegyek?
2010. júl. 10. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

07-10 19:53-as vagyok


hányingert kapok ezektől, hogy ja most együtt vagytok de később lehet szakítotok.Van egy haverom aki szintén ilyennel jön, hogy most még együtt vagyunk de lehet 1 év múlva szakítunk..Lehet..ezt nem lehet tudni, de most azért élni kell az életet(lefekdüni minél több pasival) mert lehet egyszer szakítunk? Pfff

Addig élvezd a kaplcsoatodt amíg jó...Addig ne dobd el, ha már nem működik vége lesz, és utána újból kezdheted mással aki talán jobb lesz? De így nem lehet hozzáálni, hogy lehet h 50 éves korotok után megunjtok egymást...:S

Vagy van valami szabály erre, hogy egy kapcsolat meddig életképes és nem unalmas? Nekem 3 évet mondtak, senki nem hitte h együttmaradunk, pont zért h fiatalok voltunk...és most se hiszik el pran h nagyon szeretjük gymást(szerelmesek vagyunk) és csak azért mert nem nyaljuk faljuk egymást a nyilvánosság előtt...

Szóval szerintem addig élvezd a kapcsolatot amíg jó ha nem jó lépj ki belőle.. Ha egyszer esetleg nekem se lesz jó, én is kilépek, de így nem, hogy fiatal vagyok és ezer pasi van stb....

2010. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírási hibákért, nem püföltem annyira a billentyűket :)
2010. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!