Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal korban komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal korban komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 1 éve van komoly barátom. Nagyon szeretem. Nem csalnám meg. De néha mégis úgy érzem, hogy jó lenne hanem lennék foglalt. Jól esne ha udvarolna más fiú. Van olyan hogy ránéz egy fiúra és azt mondom hogy de jó lenne ha... Sosem teszem meg. Néha úgy érzem fiatal vagyok komoly kapcsolathoz, és inkább most kéne kiélnem magam fiúk szempontjából, mint később.. Persze nem arra gondolok h mindenkivel összefeküdni, hanem csak még olyan egészséges mértékben. Mit tegyek?
2010. júl. 10. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jajaj, nálam is így kezdődött, bár mi csak 9hónapig jártunk.

De egyre jobban azt éreztem hogy megfojt, és én még nemis éltem. Énis 17vagyok... tegnap szakítottam vele, bár én nem is voltam szerelmes belé, egyszerűen nem ment.

Bár szerintem a kapcsolatot sosem szakítjuk meg egymás között arra nem lennék képes.

De te legalább szereted!

Viszont ha már érzed, hogy élned kéne, akkor ez így nem jó...:S

2010. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Döntsd el mi akarsz lenni: szingli, k*rva, vagy komoly kapcsolatban lévő emberke ;)
2010. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt érzed, az elég nagy baj..és 1 év még nem is olyan sok, lehet nem is szereted igazán, bocs..

én 18 vagyok és 3 éve van barátom, a pasik így is megnéznek, nekem ennyi elég, de ha másnak nem, ott vmi bibi van

2010. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetro ***** válasza:
10%
tudod ha szakítasz lehet óriásit hibázol. viszont 16éves kortól nem lehet benne maradni egy kapcsolatba, mert 40évesen három gyerekkel fogsz rájönni, hogy gőzöd sincs mit hagytál ki, és nem hibáztál, nem élveztél, nem is éltél igazán. sajnos bármilyen szarul hangzik, de azt mondom inkább hibázni kell, mint húsz év múlva pánikba esve menekülni egy házasságból, és keresni a 17éves önmagad.
2010. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen szakítottam a barátommal, akivel 1,5 évet voltunk együtt. Úgy éreztem, hogy nekem még nem kell komoly kapcsolat, megfojtott a szerelmével Megkönnyebbültem a szakítás után. Szerintem ha te szerelmes vagy a barátodba, akkor ne hagyd el. De ha nem, akkor egyértelmű...
2010. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
énis 16 évesen jöttem össze a pasimmal, és már 3 és fél éve együtt vagyunk... én nem érzem azt hogy nem éltem mellette, nekem nincs arra szükségem hogy minden este mással smároljak, meg ilyenek.. Bulizni vele is lehet,élvezni az életet
2010. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetro ***** válasza:
majd érzed tíz év múlva :)
2010. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:11

Én is így érzem, nem vágyom másra, 3 éve vagyunk együtt, aki meg ilyet tud írni, mint az előző, annak annyit, h nem kellene irigykedni;) vagy ha nem erről van szó, mi vagy te, jós?:D Ismersz itt bárkit is?:D általánosítani bárki tud.

2010. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én 17 évesen már menyasszony voltam, 15 évesen jöttünk össze a párommal, most 21 vagyok és dúl a love..nem bántam meg h őt választottam

gondolj arra, hogy lehet hogy kiéled magad, de találsz még egy ilyen szuper pasit? Nekem is volt egy időszakom amikor arra gondoltam, lehet h most kéne, de ránéztem és tudtam, hogy nekem ő az élet, akivel ki kell élni..

Mindenkinek más a kiélés...engem sokat piszkáltak, hogy jaj nem élem ki magam, én sz..tam rájuk most meg már állandóan azt kérdezik mikor lesz lagzi..

ha megtaláltad a nag yőt..nehogy elengedd, mert akkormás fogja szeretni


ja és attól még udvarolhatnak neked...:)De több nem...

2010. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tetro ***** válasza:
hány olyan párt ismertek, akik összejöttek 16évesen és mondjuk még 50 fölött is együtt vannak?
2010. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!