Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha diszkóban szeretnék pasit fogni?

Figyelt kérdés
Megyek ma diszkóba és szeretnék fiút fogni magamak... nem komoly dologra gondoltam. Ha tudtok valami tippeket, akkor kérlek segitsetek. Lehet bármivel kapcsolatos, pl. ruha, akármi.
2010. júl. 10. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
elsőnek! én tök normális pasinak tarom magam és járok discóban. nem vagyok pózer, se semmilyen ilyesmi.
2010. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"hát akkor lehet egy falusi diszkóba ez van.

de gy fősulis diszkóba pl:)"


Én is fősulit végeztem, és nem a falusi diszkókról beszéltem. Nekem elhiheted, hogy attól, hogy valaki felsőoktatási intézménybe jár (akár nappali tagozaton, akár leveledzőn, akármilyenen), még nem biztos, hogy kivan mind a négy kereke, és ezt sajnos minden tréfa nélkül mondom. Igen, persze vannak normális emberek, de maga az a dolog, hogy valaki "fősulis" - ohh, be ne sz*rjak -, egyáltalán nem garancia semmire.

2010. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki akkor nem nagyon kell semmit tenned h fogj magadnak:D

Vmi csini ruha, aztán ha ennyire akarsz fogni valakit akkor ne húzódj el tőle, engedd h tapizzon tánc közbe(hasad, segged :D).. azt ennyi.

2010. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!