Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha diszkóban szeretnék pasit fogni?

Figyelt kérdés
Megyek ma diszkóba és szeretnék fiút fogni magamak... nem komoly dologra gondoltam. Ha tudtok valami tippeket, akkor kérlek segitsetek. Lehet bármivel kapcsolatos, pl. ruha, akármi.
2010. júl. 10. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ott valszeg nem fogsz értelemes faszit találni, oda csak a műméjerek járnak, gondolj bele egy ÉRTELMES FÉRFI járna e ilyen helyekre de ha neked ez kell...
2010. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Öltözz kihívóan, és táncolj szexisen. Azt szeretik a pasik. De amúgy éjfél után sokan már eléggé ki szoktak lenni, akkor már kb mindenkire rámásznak. Velem volt már olyan, hogy kivágott hátú felső volt rajtam, erre azt vettem észre hogy egy csávó elkezdte nyalogatni a hátam :SSSS Elég gusztustalan volt, mondjuk nem nézett ki rosszul a csávó, dehát tiszta K.O. volt...


Jah, és csak okosan azért, mert ki tudja mit akarnak tőled...

2010. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Eloszor is megkerdeznem, hogy hany eves vagy. Az hogy ha pasit szeretnel felszedni, akar csak szorakozni is nem hinnem hogy a legcelravezetobb lenne ha tulsagozas kihivoan oltozkodsz. Persze fugg a diszkonak a stilusatol is...mindne t osszegezve szerintem sokkal tobbet ersz el a kisugarzasoddal es a viselkedeseddel, mint az oltozkodeseddel. De ha mar itt tartunk esetleg egy hosszu fekete nadrag, magassarkuval, az kiemeli a labaid karcsussagat, de persze fugg az alkatodtol is, mivel nyar van, vehetsz akar egy pantol top feleseget magadra; vagy egy laza kis ruhacskat magassarkuval:)

remelem valaszom hasznosnak bizonyult minden teren.

2010. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem komoly dologra? :O

hááát.. :S Ha jól táncolsz és jól nézel ki, akkor valami nagyon "nyárias" (szebben nem tudom mondani :P) ruhadarabok..kiszemelsz valakit, és a közelében táncolsz, (felül kulcsold a kezeidet, vagy csak simán legyenek fent. és közben ritmusra táncolj-főleg csípőmozdulatok.)és ha bejön, észreveszi, és olyan, aki nem "komoly" dolgot akar, akkor szépen átkarol, és aztán akkor már minden könnyebb lessz...(ja és bnőkkel ha mész úgy jobb..mert akkor nemkell magadban táncikálnod addigra sem :))

talán ez valamit segít.

17/f

2010. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 clint ***** válasza:
59%
az első válaszolótól megkérdezném, hogy egy normális pasi nem is jár szórakozni vagy mi????
2010. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sztem ki lehet fogni normális pasikat, amugy meg hol máshol lehetne ismerkedni? Neten? Utcán? Mondjatok már 1-2 tippet azoknak, akiknek nincs nagy haveri társasága..
2010. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 11:38-nak:

Nézz már szét egy átlag diszkóban. Igen csak meg kell válogatni, kivel állhat egyáltalán szóba az ember olyan helyeken, szerintem...

Persze ki lehet fogni, de ritka.

2010. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, én sem tudom, hol lehet ismerkedni máshol. Idén egyetemre megyek, talán még ott. Új suli, nyári táborok, fesztiválok, Balcsi...stb. Régóta járok buliba, és mondjuk ahogy észrevettem, nem sok értelmes pasi jár tényleg. :D

Kedves kérdező, te hány éves vagy?

Egyébként egy csini ruci meg kihívó viselkedés csodákra képes ilyenkor...

2010. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csini ruci jó ötlet tényleg, csak az a baj, hogy akkor csőstül jön mindenféle, akkor nehéz mérlegelni és helyesen dönteni. Inkább Te szemelj ki valakit, akit normálisnak tartasz (nehéz, mert külső alapján..., de nem lehetetlen).
2010. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 clint ***** válasza:

hát akkor lehet egy falusi diszkóba ez van.

de gy fősulis diszkóba pl:)

2010. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!