Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak részben tartozik ehhez a témakörhöz, amit kérdezni szeretnék, de azért közvetve mégiscsak érinti.

32 éves vagyok, augusztusban már két éve lesz, hogy nincs állandó, rendes munkám. Alkalmi dolgok vannak csak, de ebből, meg amit itthon csinálok nem lehet megélni, stabil egzisztenciát kialakítani.

Diplomás vagyok, de dolgoztam szakmunkás állásban is, most viszont még ilyen állás sem jut. (Somogyban lakom).

Egyszerűen nem merek egy nőhöz közeledni, mert így szerintem senki sem kíváncsi rám. Lecsúszottnak érzem magam, csak úgy telik az idő a semmibe. Másnak már ilyenkor családja van, én annyira szégyellem magam, és úgy tűnik,az én saját erőm kevés, hogy hathatósan tegyek ellene.

Már arra is gondoltam, hogy itthagyom az országot. Dolgoztam érettségi után, az egyetem előtt egy évet Németországban, ahol megálltam a helyem, viszont akármennyire jól megy a német, én magyar barátnőt és feleséget szeretnék magyar mentalitással. Persze, nem kizárt, főleg a szomszédos Ausztriában, hogy belebotlok magyar lányokba, de itthon azért mégis nagyobb az esély.

Nagy álmom egy saját család, de a mostani helyzetemben magamat is elég eltartani. Sajnos ahhoz nincs elég pénzem, hogy saját vállalkozást indítsak.

Ti mit tanácsoltok? Volt valaki hasonló helyzetben?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 10. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

Hát szerintem rosszul állsz hozzá az egészhez. Egy lány nem azért lesz a barátnőd hogy mennyi pénzed van, milyen állásod van. (Én gépészmérnök nő vagyok párom karbatartó énsem a csodás állása miatt imádom őt) Lehet hogyha fordítva próbálkoznál akkor állás is lenne. Lenne egy barátnőd és "szerencsét hozna", nagyobb lendülettel keresnél állást, esetleg elköltöznédek pl. Pestre ahol több a lehetőség.

Szóval szerintem NE sajnáltasd magad hanem ismerkedj minél többet, csajozz:)

2010. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értelek, nem is szeretném, hogy a pénzemért szeressenek. De nyilván előkerül a kérdés, hogy "Mivel foglalkozol, hol dolgozol?" És akkor annyira égő lesz válaszolni.

Nem vágyom én amúgy vezető beosztásra, csak az állandó munkán lenne a hangsúly.

2010. júl. 10. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, csökkentsd magadban a görcsöket! Lazíts picit! Szerintem, mostanság, főleg Somogyban nagyon sok a hozzád hasonló helyzetben lévő fiatal. De nem csak Somogyban.bárhol... Az a lényeg, hogy gondold végig mit szeretnél, hogyan, hol, tűzd ki célnak, és valósítsd meg. Sok mindenről nem a világ tehet... Apropó! A boldogság, s a szerető családhoz valóban nem feltétel a sok pénz...
2010. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nem nagyon tudok ellazulni. Mindig az foglalkoztat, hogyan tovább... és közben rohan az idő.

Már az sem érdekel, ha szakmunkás helyet kapnék, csak lenne.

2010. júl. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!