Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek nem jelent semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek nem jelent semmit (érzelem terén) egy egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Vagyis, ha mondjuk egy discoban felszedtek egy csajt, aki dögös,jól néz ki, de akit nem ismertek és elviszitek az általában felejtős? Nem kellene nektek olyan barátnőnek?
2010. júl. 10. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek 11:32-essel... a pasi ugyanúgy bennevan, ugyanakkora f*s alak, egy hímr*ngyó... Én meg olyan pasival nem járnék soha az életben, aki képes egyéjszakásokban keresni az örömét... főleg ha rendszeresen. Undorító.

19/L

2010. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én soha nem voltam bent ilyesmiben és nem is szándékozom. És a csajokat, akik ilyenbe belemennek, ugyanúgy elítélem.
2010. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!