Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki, aki így érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki így érez (ilyen hangulatban van)?

Figyelt kérdés

Hiányzik a szerelem...jól esne egy sms-t kapni, azzal az üzenettel, hogy "hiányzol, nagyon szeretlek", érzeni, hogy az, akit szeretek, viszontszeret, rám gondol. Ha esténként megcsörrenne a telefon, mert valaki hallani akarja a hangomat. Engem nagyon nem akar megtalálni, nem tudom miért. Valahogy nem akar sikerülni. Tudom, hogy magasabbra tettem a lécet, mint az átlag, de mostanában sokat láttam, hogy sokmindenkinek sikerült megtalálnia a megfelelő párt...engem meg nem akar utol érni. Tudom, nagyon szentimentális, amit leírtam, lehet azért mert épp nyaralok, és gyönyörű a környezet, minden olyan idilli, és ez még inkább érezteti a "hiányt".

Csak hát nem értem, vagyis olyan furi...annyiszor mondják, hogy "nagyon ritka az ilyen lány a mai világban", meg hogy "szerencsés lesz az a fiú aki megkap", mégis ez van...ülök itt magamnak. (ilyen téren).

18/L


2010. júl. 9. 23:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mit értesz azon, hogy "magasabbra tettem a lécet"?
2010. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem elégszem meg annyival, hogy össze jövök valakivel, csak azért, hogy legyen, és majd lesz valahogy...Nagyon fontosak a belső tulajdonságok. Szóval inkább a minőségre megyek, nem a mennyiségre.
2010. júl. 10. 00:30
 23/24 anonim ***** válasza:
egyem azt a pici szíved :) nagyon tetszik amit írtál. Én is vágynék erre, jó lenne elmenni moziba és utána kézen fogva sétálgatni, csinálni egy csomó érdekes programot, összebújva jó filmeket nézni.... Van egy lány akit nagyon kedvelek, de ő nem viszonozza, szóval egyenlőre maradok úgy mint te. Sokan vagyunk még így szerintem.
2010. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
így már más...először azt hittem, h te is olyan vagy mint a többség: a külső mindenek előtt...de szerencsére te is a rendesebbik fajtához tartozol....nyugi...majd megtalálod akit keresel...
2010. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!