Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még valaki, aki így érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, aki így érez (ilyen hangulatban van)?

Figyelt kérdés

Hiányzik a szerelem...jól esne egy sms-t kapni, azzal az üzenettel, hogy "hiányzol, nagyon szeretlek", érzeni, hogy az, akit szeretek, viszontszeret, rám gondol. Ha esténként megcsörrenne a telefon, mert valaki hallani akarja a hangomat. Engem nagyon nem akar megtalálni, nem tudom miért. Valahogy nem akar sikerülni. Tudom, hogy magasabbra tettem a lécet, mint az átlag, de mostanában sokat láttam, hogy sokmindenkinek sikerült megtalálnia a megfelelő párt...engem meg nem akar utol érni. Tudom, nagyon szentimentális, amit leírtam, lehet azért mert épp nyaralok, és gyönyörű a környezet, minden olyan idilli, és ez még inkább érezteti a "hiányt".

Csak hát nem értem, vagyis olyan furi...annyiszor mondják, hogy "nagyon ritka az ilyen lány a mai világban", meg hogy "szerencsés lesz az a fiú aki megkap", mégis ez van...ülök itt magamnak. (ilyen téren).

18/L


2010. júl. 9. 23:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

igen, én.

22F

2010. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Jah én is, ha itt tartunk 19/F.

Csak a problémádat saját magad megválaszoltad: "magasabbra tettem a lécet". Majd lehet, hogy két év múlva megváltozik. Addig próbálkozz a divatb*ziknál.

2010. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

Valahol benned él egy kis világ,

ahol minden szép és jó talán.

Gyere és képzeld el, hogy mindent látsz,

amikor Te és én, és senki más!


Nekem is van egy álmom, olykor szép,

amikor látlak, mint egy álomkép.

Egyedül vagy, tudod, néha másnak látsz.

Lehet, hogy éber álom csak, amit látsz.


Csak ez a kis világ, amiben élhetünk,

csak ez a kettőnké, amit félthetünk!

Tudom, hogy félsz, ha egyedül maradnál,

pedig lennék veled, ha akarnál!

2010. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele... ugyanez... csak én nem tudok így fogalmazni. :D

Egyébként alig várom, hogy menjek Balatonra..., bár lehet, hogy rám fog jönni a "hiány" -ahogyan írtad, de az is lehet, hogy tudok majd ismerkedni. :D Az a baj velem, hogy nagyon válogatós vagyok, de majd lesz valahogy. :D

Ismerkedj, bulizz, flörtölj! :D

20/L

2010. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem próbálkozok a divatb*ziknál, mert annak nincs értelme...meg eleve én úgy gondolom, hogy egy lány ne próbálkozzon...hát igen, ez a fene önérzetem, lehet ez az oka mindennek.

Na de köszönöm a válaszokat, és a szép dalszöveget:)

Most már kicsit jobb:)

2010. júl. 9. 23:24
 6/24 anonim ***** válasza:
detto ugyanez 18/F
2010. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ugyanez , éppen most szomorkodok , kb egy hete emiatt...:( és nagyon szar.
2010. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy ezt nem tudnám megtenni, hogy csak azért ismerkedjek, hogy legyen valaki. Ez nem az én világom.
2010. júl. 9. 23:26
 9/24 A kérdező kommentje:

Na tessék...látom nem vagyok egyedül. Szerintem alapítsunk egy klubot "fütyüljünk a világra" jelszóval:)

Higgyünk benne, hogy meglesz a gyümölcse annak, hogy nem álltunk be a sorba. Én hinni akarom hogy előbb-utóbb mindenki révbe ér.

2010. júl. 9. 23:30
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát igen, hasonlóan érzek én is...

Nekem sem kell akármilyen társ, csak normális. Sajna manapság kevés az ilyen lány.

Sokszor olyan mihasznának érzem magam aki senkinek sem kell, aztán rájövök, hogy érdemes várni a normális igazira, nem belemenni ostoba 2 napos kapcasolatokba, hiszen akkor én sem leszek különb. Tudom vár valaki, bízom abban, hogy idővel megtalálom őt :) 20/F

2010. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!