Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

5 hónapos kapcsolatban mi számít megcsalásnak, ha még nem volt köztün k sex?

én 17/L vok, a barátom 18/F


2010. júl. 9. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad, konkrétan le se írja, hogy mi baja van.Aztán ír vmit, de arra nehogy válaszolni merjük, főleg h akkora baromságot jelent ki :D
2010. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
oké, köszi a felvilágosítást:D
2010. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

17:30! "ezzel azt akarod mondani, hogy nem bírtad szex nélkül, és lefeküdtél mással?

" zet írtad. és mivel a kommentemben az volt hogy szűz vagyok, nem feküdhettem le mjással - ész.

2010. júl. 9. 18:23
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért igazán elmagyarázhatnád az egész szitut, mert azért írjuk le h mi számít annak, másra meg ne reagáljunk -.-"

A barátod így el fog hagyni, ha szerinted szexre nincs szükség-mivel ez még mindig egy irtó nagy baromság-. Ettől félsz talán?Mert ez így elég logikátlan.Szerintem nálad az van, hogy még csak erre vagy kész, a pettingre és félsz a szextől, ezért ezzel burkolod, hogy minek?Amit gondolj át mégegyszer...

5 hónap még ilyen idős korban nem jelenti azt h le kell feküdnötök, de hamarosan el kell jönnie annak is, egy 18 éves srácnak is szüksége van rá, te is vágyni fogsz majd rá.

A srác meg ha most megcsalna, még most dobd ki

2010. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értettem, hogyha egy srác szerelmes akkor vár. Nem mondtam hogy nem lesz szex, csak még nem. A szexig meg épp elég a petting. Akedves második válaszoló pedig azt próbálta kifejteni sztem hogy ha 5 hónapig nincs szex akkor a pasi máér nem fog a csajjal maradni.
2010. júl. 9. 18:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Mostmár értem.

De azért ez elég félreérthető:

"Ha egy srác és egy lány szerelmesek egymásbaés kielégítik egymást, akkor miért van szükség a szexre? "


Amúgy mondott neked vmit vagy csak félsz ettől?Ha szeret még várni fog, de sokáig nem tudod húzni, én is féltem az elsőtől, de egyszer át kell esni rajta:) és eprsze a legfontosabb h szerelemből, de ha nem állsz készen még ne tedd meg, ezt mondd el a barátodnak is, hogy szereted attól függetlenül, ha szeret megérti és nem hagy el, nem csal meg.

2010. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
5hónap után..Lassan lefeküdhetnél azzal a szerencsétlennel.
2010. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!