Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

5 hónapos kapcsolatban mi számít megcsalásnak, ha még nem volt köztün k sex?

én 17/L vok, a barátom 18/F


2010. júl. 9. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Az teljesen irreleváns, hogy volt-e szex köztetek. Minden megcsalás amit a másiknak nem mersz úgy elmondani, hogy ne legyen bűntudatod.
2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
5 hónap szex nélküli kapcsolat ilyen idős korban...semmi sem számít megbánandó tettnek...inkább racionális döntés, hogy ne hagyja ott a másikat amiért az nem szexel vele...
2010. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

17:01! Ha egy srác és egy lány szerelmesek egymásbaés kielégítik egymást, akkor miért van szükség a szexre?

(szűz vaqgyok)

2010. júl. 9. 17:06
 4/17 anonim ***** válasza:
ezzel azt akarod mondani, hogy nem bírtad szex nélkül, és lefeküdtél mással?
2010. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Olvasd el normálisan ha valamit nem értesz. Szűz vagyok. Szex nélkül is ki tudjujuk elégíteni egymást, akármilyen furcsa is.
2010. júl. 9. 17:13
 6/17 anonim ***** válasza:

a szex teljesen más azért, mintha csak oráloztok vagy hasonlók, de látszik még h szűz vagy... xD egyébknét h jön ez ide? Vagy te nem akarsz soha szexelni?:D

Mi volt az a megcsalás h feltetted a kérdést?

2010. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok. Kösz. :D
2010. júl. 9. 17:17
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Te tettél fel a kommentárban egy kérdést, ami elég nagy baromság, ha azt se tudod mi az a szex és még nem is csináltad, elég nagy tudatlanságra vall ilyet kijelenteni..

másrészt meg bármi megcsalásnak számít, ami olyan, de ha ezen agyalsz az is elég tré

2010. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

A szexre azért van szükség, mert két ember, ha szerelmes kívánja egymást és ezt a szex teljesíti ki a legjobban.

Megcsalás 5 hónapnál egy csók szerintem.


Amúgy meg tényleg baromságot írtál, látszik hogy nem szexeltél még.

Na meg nem kellene ilyen lekezelően válaszolnod sem, a kijelentéseidből pedig tényleg süt a tudatlanság!!

2010. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

mért nem logikusan kérdeztem, hogy nem bírtad szex nélkül, és félrementél???? én erre következtettem, de akkor bocsássá meg naccsasszony, és nőjjél még!

de tuti valamit csináltál mással...akkor nem kérdeznéd! mindjárt kiderül a turpisság:D

2010. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!