Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő hogy tud udvarolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogy tud udvarolni egy pasinak?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Köszi. :)
2010. júl. 9. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nőként nem szeretem,ha nekem kell kezdeményezni.A kiszemelt hím egyed vegye már a fáradtságot,és kezdeményezzen.Amúgy apró szívességek beleférnek.Pl sütsz muffint,és viszel belőle egyet neki is.Nem felejted el a szülinapját vagy a névnapját.Csak egy kis megemlékezés szóban,semmi több.Vagy sokat keresed a társaságát,beszélgetés közben a szemébe nézel.De semmi célratörő,csak érezze,h érdekel.Én ennél többet nem szoktam.
2010. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet, köszi. :)
2010. júl. 9. 08:01
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

sztem pedig ez baromság, egy nő ugyan úgyketdeményezhet mint egy fiú / férfi


utálom az ilyen gyöpösagyúakat h már nedves a xxx-ja, de csak azért sem mert "ő büszke lány", szal már csak azért sem fog kezdeményezni ... na én meg az ilyenekkel nem állok szóba az életben


sőt díjazom, ha egy csajszika bevállalós és miért ne ??

2010. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első pasimmal is úgy jöttem össze, hogy ő elég félénk volt, éreztem, hogy tetszem neki, így hát én hívtam randira. A kapcsolatunk alatt már egyáltalán nem volt félénk, nagyon normális volt, kicsit extrém dolgokat is próbáltunk ki (lényegtelen), magyarán már többet beszélgettünk egymással, tapizott folyton (de csak módjával, hogy nekem is jó legyen ;)).

Nagyon szép emlékek fűződnek hozzá, én azt mondom neked, hogy ha az első hozzászóló ajánlott dolgok ellenére sincs semmi jele, hogy lépne, akkor lépj te. Anyukám kérte meg apum kezét és már 30 éve együtt vannak, 4 gyereket neveltek fel és mai napig nagyon elvannak és vidámak.

Nem a kezdeményezéstől függ a kapcsolat, hanem ahogy viselkednek benne.

2010. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lényegében egyetértek az előttem szólóval (második válaszoló)

"A kiszemelt hím egyed vegye már a fáradtságot,és kezdeményezzen"

a fenti kijelentés, azon felül, hogy kiválóan példázza a női "logikát", egy olyan megfoghatatlan igazságot testesít meg a nőkről, amit nem lehet elmagyarázni.

a kérdésre konkrétan pedig: egyértelműen. félreérthetetlen jelekkel kell a "kiszemelt hím egyed" tudtára hozni a felállást. és lehet azzal jönni, hogy "dehát hogy lehet ilyen tutyimutyi", meg ostoba, hogy nem veszi észre magát, ez egyáltalán nem így működik. a legtöbb férfi nem fogékony a szappanoperákból tanult intrikákra. ahányszor egy férfi életében pofára esik, ahányszor hülyét csinálnak belőle nők viccből...

2010. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem a kezdeményezéstől függ a kapcsolat, hanem ahogy viselkednek benne."

ezzel is nagyon egyet tudok érteni.

2010. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szülinapjára akarom meglepni 2 db alfás emblémával, amit feltehet a kocsira
2010. júl. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!