Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unok már udvarolni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unok már udvarolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve udvarolok egy lánynak, eredmény nélkül. Előtte is udvarolgattam lányoknak, rájuk se voltam hatással. Már 5 éve hiába próbálkozok, semmi se történik. 5 év alatt nagyon meguntam ezt, és már nem is nagyon tudom, mit kezdjek magammal. Valaki tudna segíteni?
2011. júl. 14. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt jelenti,hogy nem neked való..Annyi lány van..biztos találsz mást és jobbat számodra:)
2011. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nézz magadnak a neten valami prostit. Olcsóbb is, és hamar megvan. Nem b*xol el annyi időt a semmire. Olyat keress akit többen is ajánlanak a neten. Mert azért köztük is akad átbaxós luvnya, de amelyik komolyan akar ebből élni, attól azt kapod, amiért fizetsz. Persze nem árt, ha védekezel, mert olyat is kaphatsz tőle, amit nem is szerettél volna. :D
2011. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első dolog amit a fejedbe kell verni, hogy a legjobb nők is a tied lehetnek hogyha: változtattsz a hozzáállásodon. Magabíztos kell légy elkell hidd azt hogy te kelessz minden jó nőnek és megtudod csinálni! Igen, te lehetsz az akinek boldog komoly kapcsolata lesz egy bomba nővel. Flörtölj, viselkedj természetesen :) Járj bulizni, kávézókba ott csak hemzsegnek a jobbnál jobb csirkék. Attól hogy otthon ülsz és unsz udvarloni nem lesz barátnőd soha. Kikell mozdulj, muszáj alakíts valamit. ÉS ha nagyon akarod igen! Megtudod csinálni... Higgy nekem barátom! ;)
2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 hét után hagyd őket. Akkor vagy elkezd futni utánad, meg ő keresni, és akkor csak kérette magát, innentől egyenesebb az utad, vagy kiderül, hogy kár lett volna tovább teperni, mert tényleg nem érdekled. 23L
2011. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem d*gásra vágyom, csak arra, hogy valaki végre viszonozza amit érzek, és meg tudjam ölelni, ha sz*r kedvem van.
2011. júl. 14. 23:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Előző hozzászólásom a prostis válaszolónak szól!
2011. júl. 14. 23:36
 7/15 Csatkai Béla XD ***** válasza:
ne csak udvarolj mindíg, szántsd is fel az udvarát
2011. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Béla bá'-nak: még a füvet is szívesen lenyírnám, ha az hasznos ilyen téren.
2011. júl. 14. 23:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondom,keress mas csajt.Van eleg.. K.
2011. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az udvarlási módszeredben lehet a baj h közelítesz a lányok felé?
2011. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!