Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unok már udvarolni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unok már udvarolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve udvarolok egy lánynak, eredmény nélkül. Előtte is udvarolgattam lányoknak, rájuk se voltam hatással. Már 5 éve hiába próbálkozok, semmi se történik. 5 év alatt nagyon meguntam ezt, és már nem is nagyon tudom, mit kezdjek magammal. Valaki tudna segíteni?
2011. júl. 14. 23:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Először mint barát, aztán amiről beszélgetni szeretnének, arról beszélünk, közbe szóba hozom az én témáim is, néha egy bók, szülinapra vmi kis ajándék, elhívom vhova beszélni/fagyizni/pizzázni,stb.
2011. júl. 14. 23:57
 12/15 anonim ***** válasza:
De a lányok tudják, hogy te tulajdonképpen udvarolsz nekik? :-)
2011. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen. Válasz: "Maradjunk még inkább csak barátok..." ami = "Húzz a .....-ba!"
2011. júl. 15. 12:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ez ellen nem lehet mit tenni rossz lányoknál próbálkozol ne add fel és ne veszítsd el az önbizalmad!(tudom h mondani könnyű de ha másnem felnőttként majd sikered lesz)Mert ez teljesen normális módszer!És a lányoknak sem könnyebb alapjáraton csak más...
2011. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, 2-3 heti udvarlás után az ilyen lányoknál tovább már ne próbálkozz. Nem mondom, hogy szakítsd meg velük kapcsolatot, ugyanis a baráti körükből még jó/hasznos ismeretséged lehet, de nem kell erőltetni a dolgot.


Jó, akkor legyünk "barátok". :-) Biztos vannak figyelemre méltó barátnői, esetleg olyan haverjai, akikkel te is összehaverkodhatsz, aztán valami közös bulizáson újabb hölgyismerősökre tehetsz szert. Ennyi haszna ezeknek a barátságoknak is lehet.


De mégegyszer mondom, ha 3 hét alatt nem jutsz egy nőnél még egy nyamvadt csókig sem, azt tényleg ne erőltesd, mert ha még 5 évig nyalod a hátsóját, nála akkor is csak palimadár lehetsz. Neki nyilván jó ez, de vajon neked is?! Nem hinném!

2011. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!