Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az exemet? Többi lent.

Figyelt kérdés
amikor jártunk én szakítottam vele fogalmam sincs miért..meghülyültem..és most háromhónappal később rájöttem hogy nekem őő az igazi és kell nekem és nem bírom nélküle.. de neki már más tetszik és félek hogy elveszítem.. most nyaralni van nem tudok vele beszélni.. még kéthétig távol lesz tőlem .. segítsetek.. hogy szerezzem vissza? nekem nagyon kell.. ő a mindenem.. normális választ várok..és nagyon hálás vagyok ha segítetek.. köszönöm..
2010. júl. 9. 00:37
1 2
 1/13 nielindi ***** válasza:
5ezeré megmondom.
2010. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

fogadjunk csaj vagy. csak ti tudtok ekkora hülyeségeket csinálni. szakítottál vele? akkor meg mit akarsz? már elveszítetted. ha van egy kis esze, már más csaja van.


"háromhónappal később rájöttem hogy nekem őő az igazi"


ez a legjobb az egészben.

2010. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jah jah köbö.. am csaj vagyok.. de am nekem kell..:D és kész..azt mondta hogy tiszta szivéből szeretett akkor tuti szeret még valamennyire.. :D szval.. tudom h ugyis visza szerzem.. csak hogy?
2010. júl. 9. 00:49
 4/13 anonim ***** válasza:
miért kéne 3 hónap után még szeretnie? remélem sosem kapod vissza, biztosan ugyanezt megjátszanád vele mégy egyszer, aztán megint a hülye kérdéseidre várnád a választ, és meg lennél róla győződve, hogy normális vagy.
2010. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az és má' nem kellesz.
2010. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hááth ezt előtte kellett volna tudd...amúgy tényleg a csajok ennyire bizonytalanok és még ők se tudják mit akarnak...

Már akkro vesztetted el...

Szerintem te se tudod h mit akarsz úgyhogy egyelőre csak maradj pasi nélkül és tanulj...aztán majd ha okosabb leszel akkor meg nem csinálsz ilyeneket...


A pasi az nem olyan mint az üzletben való nadrágvásárlás, hogy megveszel egy drága nadrágot aztán majd félredobod mert végül mégse tetszik, utána rájössz h az a kedvenc gatyád és utna azt hordod többször...


Üzletben is a legtöbb nő többsége mit csinál... ha 2 féle pizsoma van akkor is 2 órán át gondolkozik és próbálgatja h melyiket vegye meg...és utána se tudta eldönteni...pffff

2010. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vicces. Én is kb ennyi ideje szakítottam az exemmel és most nyaralni vagyok (épp sörözök) úgyhogy, ha te vagy az Betti akkor ez nagyon vicces most :D:D:D:D:D
2010. júl. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kééérleeek ííírdd beeee, ha te vagy akkor mióta jársz erre a honlapra?:D:D:D:D

amúgy nem hiszem, h Te vagy, de ha igen akkor ne menőzz, én szakítottam Veled :D:D:D

2010. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miiii vaaaan? Kommentelőőőő írjál már valamiiiit!

Tagadj legalább:D:D:D Hahóóó

2010. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kommentelő bocs:D:D:D

Választ!

2010. júl. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!