Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, nagyon szeretem a páromat, nincs ezzel semmi baj, de néha nem érzem azt a "tüzet".. Most kinek eshet rosszabbul?

Figyelt kérdés

Ahhoz a kérdéshez tudnám igazitani a kérdésemet amit nemrég feltettek hogy "miért a legfontosabb a szex?" Azon kivül, hogy a férfiaknak ez kell és teljesen normális...

Nagyon nagyon szeretem a páromat, nincs ezzel semmi baj, de néha nem érzem azt a "tűzet" hogy letudnám szaggatni a gatyáját...(értitek mire gondolok?) ilyenkor néha megmondom neki hogy né most nem akarom, s akkor aztán úgy elmegy a kedve mindentől, hogy Isten őrizz...ez meg nekem nagyon rosszul esik...többszőr mondtam már neki ezt, és mindig próbálja leplezni hogy nem esett rosszul, de pl. ma is láttam rajta...én nagyon szeretem, talán az hiányzik, hogy állandóan időhöz vagyunk kötve, és ez nagyon fusztrál...

Szerintetek mia megoldás?


2008. nov. 12. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát sztem ehhez neki kell hozzászoknia :) nem olyan nagy dolog ha most nincs szex, az a rosz ha 2 hétig nincs :P de igy hogy néha nem akarod ez természetes, értesd meg vele, és mutasd meg neki ezt az oldalt :D tetszeni fog neki amit irtál...


Mellesleg fiú vagyok, az ilyesmit mi is tudjuk :D

2008. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na engem ezért elhagytak mert egyszer nem elsőre értettem meg!jó tudni hogy van még olyan nő aki ezt tudja hogy a féfi más mint a nő!sok sikert nektek!
2008. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
képzeld el, fáradtan hazajössz, görcsöl a vállad, odaszólsz a párodnak, hogy na, légyszi masszírozz már meg. aztán bocs, most nincs kedvem... na ezt szorozd meg vagy 5-el.
2008. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez velem is előfordul ne aggódj!:) Nem lehet kedved mindig a sexhez, és tényleg sokkal jobb érzés mikor nem kell figyelni semmire, nincs semmilyen zavaró tényező.

Ha meg nagyon akarja és neked meg egyáltalán nincs kedved-én azt tanácsolom 1x próbáld ki hogy engedsz neki....velem ez gyakran megesik, mert volt már hogy nem akrtam és ő mégis valahogy leszedte rólam a ruhát-és én hiába ellenkeztem, tiltakoztam-de tudod mikor bennem volt-hát az az érzés-fantasztikus......(én hülye ezt nem akartam?) Szóval ha néha van benne egy kis erőszakosság az nem is olyan rossz....

Persze vannak helyzetek amikor ez nem jön be...szóval fel a fejjel, amíg nem csökken az együttlétek száma drasztikusan addig meg fog érteni.

2008. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kb. olyan, mintha a párom tette volna fel, de komolyan kísérteties a hasonlósag a dolgokban...

De már ha itt vagyok, akkor annyit had írjak, hogy mikor nekem megmondja, engem nem bánt nagyon, megértem őt. És én akkor is cirógatom, csókolgatom, babusgatom. Egyébként az időről annyit, hogy azt kell kihasználni ami van.

2008. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egyformák az igények ez előfordul. Az én párom megérti ezt, ő spec kifogta, és kénytelen volt megszokni hogy nem vagyok kimondott fehérmájú. Ő meg pont az de már tudja kezelni.Rájött mivel tud rávenni úgy hogy észre sem veszem, és nem ártana ha feldobnátok az együttléteiteket valami izgi cuccokkal. Vagy valami hasionló.Egyébként komolyra fordíva a témát libidócsökkenést sok minden okozhat.Pl.hormonális probléma, stressz,munahelyi gondok, dohányzás,egyéb problémák amik a figyelemt el terelik erről a támáról

Gondolkozz el rajta.Esetleg túl sokat ülsz a gép előtt esténként és egyszerűen csak aludni szeretnél végre.

Gondold végig miért is nem akarod? Mindíg ugyanolyan, ugyanúgy? Akkor közösen beszéljétek meg ki mit hogyan szeretne, és mond el végre neki a vágyaidat ezen a téren.Biztos van amit szívesen kipróbálnál, de még sose mondtad neki.

És jobb a kevés minőségi, mint a sok gyors ... na jó van ez is meg volt féle. Szerintem ezzel ő is egyetértene.

2008. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat, atgondolom..

Legtöbbszőr azzal van a bajom hogy "hamar hamar" legyünk túl rajta mert nincs idő...ha nyugton lenne, esténként, mindennap együtt kelnénk feküdnénk nem lenne bajom...

Üdv

2008. nov. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!