Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy szakítás után 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy szakítás után 3 héttel ha tényleg szerelmesek voltatok a barátnőtökbe, képesek lennétek egy másik csajt randira hívni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ó hidd el igen. Vagy azért mert már kiszeretett, vagy mert szerelemre csak egy másik szerelem a gyógyir.
2010. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én érzelmesebb vagyok, igy ha kihajitana a szeretett csaj eszembe sem jutna,de ezt mindenki maga érzi...
2010. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
alap
2010. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ez szerintem sok mindentől függ. Például hogy miért szakítottatok, ki miatt, elmúlt e már a szerelem a kapcsolat végére stb... Én egy hónapja szakítottam a barátnőmmel mert már úgy éreztem hogy nem szeretem, 2 év után. Egyenlőre nem tudnék elképzleni egy új kapcsolatot, randit sem, egyszerűen azért mert ő belé voltam énis először szerelmes, még akkor is ha másfél év után elmúlt. A te esetedben lehet hogy a fiú így próbál meg felejteni..
2010. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm...egy randiból nagy baj nem lehet.Sőt,még a nők szeretik is ápolgatni a sérült lelkeket,és ha még azt is hangsúlyozod,h komolyabb tervek nélkül mentél,csak a kíváncsiság vitt,hidd el nyerő vagy.Ha a nagy szerelemre hivatkozva az első 1-2 randin meg sem csókolod,csak távolról csodálod,meg célozgatsz rá,h tetszik,akkor tiéd a pálya.
2010. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem
2010. júl. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:
Én ha szerelmes vagyok, akkor csak másik lánnyal tudok felejteni (ideiglenesen...:S). Tehát képes lennék még 1 hét után is.
2010. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!