Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most szeret vagy nem? (a történetet leírtam. )

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy ez a fiú állandóan rámírt MSNen olyanokat írt nekem amitől annyira boldog voltam (szeretlek,szép vagy,okos vagy stb.) ezt sokszor megcsinálta velem szóval pl: 1 hónapig folyamatosan majd egy kis időre hanyagolt ilyenkor rossz volt.Utána megint előről kezdte ugyanezt megint boldog voltam..majd megint ezt tette.De amikor boldog voltam és kint találkoztunk úgy tett mintha nem is ismerne a haverjaim előtt ez szintén rossz volt :S Most meg egyáltalán nem ír rám és kerül de akárhányszor találkozunk úgy néz mint aki szeretne :S


MOST MI A HELYZET MERT ÉN MÁR NEM LÁTOK REMÉNYT :S


2010. júl. 8. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs remény. Keress mást. Nem érdemes foglalkozni vele.
2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem adsz számára jeleket, hogy viszonzod a közeledését, ezért azt hiszi, hogy te egyáltalán nem akarsz semmit tőle.

Találkozzatok kettesben, vagy találj ki valamit te, ha tényleg akarsz valamit.

2010. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem szeret. ez velem is megtörtént, én is szinte pont így viselkedtem egy lánnyal, pedig nagyon kedveltem, régen volt, de még mindig kedvelem, pedig több mint egy éve nem áll velem már szóba.

ez azért van, mert bizonytalan szegény. Szeretne feléd közeledni, de nem biztos magában, arra vár, hogy jeleket küldj neki, hogy te is kedveled. Szerintem szeretne veled találkozni, csak néha kilátástalannak látja a helyzetet, hogy biztosan nem tetszik neked, és azért tesz néha úgy mintha nem kedvelne. Ha egy kicsit jobban nyitsz felé biztosan fog lépni. ÁÁÁÁ nagyon ismerős a helyzet, kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi lesz. Remélem összejöttök :) Próbálj közeledni, aztán írjál, hogy mi volt- mi lett.

22f

2010. júl. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megfogom ide írni esküszöm :)

Köszönöm a bíztatást :) (főleg egy fiútól hallottam szóval mégjobb.) köszi még1x :)(L)

2010. júl. 9. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!