Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés
én 24/F barátnőm 3 évvel fiatalabb nálam már 2 éve együtt vagyunk. jó vele minden, meg lehet vele mindent beszélni, segítünk egymásnak, eddig mindig csak olyan kapcsolataim voltak ahol a csaj megcsalt de most tudom ő az igazi,haverom aztmondta nem találnék máshol ilyen csajt, mert volt h ráindult egy csávó aztis elmondta nekem és együtt megoldottuk miközben ugye már velem járt. a sex is isteni vele. mindig meleg kajával vár haza amikor hazaérek munkából,most tényleg szeretem őt.ő az a lány akinek mindent megadnék, ő is folyton mondja mennyire szeret. a lényeg h meg akarom kérni a kezét már megvettem a gyűrűt is de nem tudok hogyan... az ilyet ált. hogy szokás?
2010. júl. 8. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Csakis valami romantikus helyzetben.
2010. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ hát ez tényleng aranyos, a filmekben is ez szokott lenni :) . Ha valóban olyan ahogy mondod akkor akárhol kénéd meg a kezé igent mondana, de ha egy hejet szeretnél mondok : pl: Margitsziget ( naplemente közben), egy romantikus étterem. Ezek azok a hejek :) , de ha otthon várod őt egy fincsi vacsival az még cukibb lenne :) én ennek öörülnék a legjobban ! Hajrá majd mesélj mi lett !
2010. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tojd le mit illik.

Arra gondolj, hogy Ő mindek örülne, ha hol kérnéd meg a kezét?

Vidd el oda és hajrá...

2010. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy elhagyatott erdő közepén, a hegyekben...
2010. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!