Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg neki, hogy nem jól csókol?

Figyelt kérdés
A párom állandóan begyömöszöli a nyelvét a számba. De szex terén nincs okom panaszra. Csak furcsállom, hogy nekem ő az első, neki viszont már volt előttem is kapcsolata és így csókol. Olyan, mintha kezdő lenne benne. Arra vágyom, hogy nyelv nélkül is tudjon csókolni, lágyan... értitek? Nem tudom, hogy közöljem ezt vele anélkül, hogy megbántanám.

2011. nov. 9. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes szitu. nem is tudom mit tennék a helyedben, de lehet hogy viccesen mondanám meg neki. ha úgy kezdesz egy mondatot hogy "nem akarlak megbántani kicsim de.." akkor már megbántottad, anélkül hogy tudná miről van szó :D amúgy nyelv nélkül nem olyan izgi a csók. viszont ha a torkodig tolja az meg kifejezetten kellemetlen :/ mondd neki hogy gyengédebben csókoljon . sok sikert 20/F
2011. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul! Két érett felnőtt ember bármit meg tud beszélni egymással.
2011. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne csesztesd már... nem tudom te hány éves vagy, de te is voltál kezdő, meg neked is voltak kellemetlen szituk az életedben :/
2011. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy... milyen kapcsolat az, ahol ilyen dolgokat nem lehet megbeszélni?
2011. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából az zavar, hogy közeledünk egymáshoz, és ő már egyből nyomja aszámba a nyelvét. Elég zvaró. Persze szeretem a nyelvescsókot is, de néha egy kis visszafogottság nem ártana.

Igen, kellemetlen a helyzet számomra, mert nem szeretnémmegbántani.

2011. nov. 9. 12:49
 6/16 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nekem ő az első, előtte még nem csókolóztam senkivel. Állítása szerint ő már csókolózott. Ennek ellenére olyan, mintha most próbálkozna először. Mindent megtudunk beszélni egymással, csak nem szeretném megbántani, ezért kértem segítséget.
2011. nov. 9. 12:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért bántanád meg? Sok kapcsolat pont azért megy tönkre, mert nincs meg a bizalom és az őszinteség.
2011. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nekem sem esne túl jól, ha akit a legjobban szeretek, a képembe vágja, hogy nem jól csókolok.
2011. nov. 9. 12:55
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze, mert nem a képébe kell vágni, hanem normálisan megbeszélni.

Én egyáltalán nem sértődnék meg. Elmondaná, hogy zavarja és onnantól máshogyan csinálnám. Happy End és boldog mindenki. Ilyen egyszerű.

2011. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, remélem nem bántom meg vele. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 9. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!