Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg neki, hogy nem jól csókol?

Figyelt kérdés
A párom állandóan begyömöszöli a nyelvét a számba. De szex terén nincs okom panaszra. Csak furcsállom, hogy nekem ő az első, neki viszont már volt előttem is kapcsolata és így csókol. Olyan, mintha kezdő lenne benne. Arra vágyom, hogy nyelv nélkül is tudjon csókolni, lágyan... értitek? Nem tudom, hogy közöljem ezt vele anélkül, hogy megbántanám.

2011. nov. 9. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy bántod meg. Az a lényeg, hogy normálisan tálald.
2011. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is többnyire nyelves csók párti vagyok persze az tényleg túlzás amit leírsz. Ne úgy mond neki, hogy rosszul csókol, hanem írd körbe, hogy mit szeretél és miért. Mondjuk mert neked az úgy sokkal érzékibb stb. 100% hogy megfogja érteni. Ha normálisan vezetik fel én se sértődnék be ilyenen, de ha úgy kezdi, hogy drágám szarul csókolsz na azon igen :D 21/F
2011. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Véletlenül sem kezdeném úgy. :D
2011. nov. 9. 13:05
 14/16 A kérdező kommentje:
Én is eléggé tartottam attól, hogy nem csókolok jól, mert még nem volt tapasztalatom, ellentétben vele. De ő nem panaszkodik nekem, ettől függetlenül lehet, hogy neki is van problémája. De egy év alatt szerintem már szólt volna. Néha mondtam neki viccesen, hogy muszáj mindenáron ledugni a nyelvét a torkomon?. Ő csak nevetett egyet, de nem nagyon akart változtatni a dolgon. Ezért nem jutott már eszembe, hogy hogyan közölhetném vele, hogy egy kissé zavar.
2011. nov. 9. 13:09
 15/16 LadyLee ***** válasza:
Mindenki másképp szereti. Én például inkább azt szeretem, ha "lerohannak". Valószínűleg a korábbi barátnői is ezt szerették. Ha neked ez nem jön be, akkor finoman és kedvesen kérd meg, hogy most máshogy csinálja. Ha normális felfogású, ezen nem sértődhet meg.
2011. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kb úgy ahogy ide kiírtad!
2011. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!