Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan szerezzem meg Őt? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy megismerkedtem egy fesztiválon egy fiúval. Soha sem találkoztam még hozzá hasonlóval sem, egy hullámhossz, romantika, minden megvan amit én egy fiúban eddig kerestem. Sajnos rengeteg csalódás ért, sőt, még talán szerelmes sem voltam igazán. Teljes mértékben úgy érzem hogy őt tiszta szívből tudnám szeretni. Nagyon jól kijöttünk az összes napon amit ott töltöttünk el. Miután hazajöttünk sms-t is írt, hívott is, beszéltünk elég sokat. Úgy volt hogy most hétvégén fogunk találkozni, de bejelentette ma msn-en hogy hibázott velem kapcsolatban, mert hogy ő 22 éves, én pedig 16, és hogy ő 22 évesen máshogyan él,és nem szabad összejönnünk. Nagyon elkeseredtem, ugyanis hétköznapokon egyáltalán nem érek rá, de nagyon vártam a hétvégét hogy találkozzunk végre.Írta hogy nem akar kihasználni,meg hasonlók,és örülök neki hogy ennyire megfontolt, de én tényleg nem bírom nélküle. Ahogy írta a dolgokat,nagyon bizonytalannak tűnt, és párszor írta is hogy mindjárt meggondolja magát. Tehát szerintem nincs minden veszve remélhetőleg. Volt már 24 éves barátom, és nagyon jól kijöttünk, nem gondolom hogy 6 év korkülönbség annyira sok lenne.Mindig is szörnyen bizonytalan és önbizalomhiányos voltam, de most elterveztem hogy igenis harcolni fogok érte, mert érzem hogy ő az út a boldogságom eléréséhez. Nem fogok mindig az eszemre hallgatni, mert akkor talán sosem leszek boldog. Szerintetek hogyan szerezhetném meg, és bizonyíthatnám be neki hogy én nem olyan éretlen vagyok mint általában a 16 évesek?
2010. júl. 8. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 22 vagyok, és hiába csábító a korosztályod a maga varázsával, mégis lennének ellenérzéseim, uh megértem a srácot. Persze, nem tudom, 16 évesen azért nem gyerek az ember lánya, de akkor is úgy érezném, hogy rossz dolgot teszek.

Ne légy önbizalom hiányos, biztos vagyok benne. hogy alaptalan. Nagyon megnehezíti a dolgokat. Hinni kell magában mindenkinek és szeretni magát, különben mások sem hihetnek benne, meg nem is szerethetik. Szóval önbizalom fél siker.

Hogyan szerezzed meg? A leírásodból nem tűnik túl nagy feladatnak. Nem biztatlak rá, de nem nehéz egy srácot megszerezni, ha ő is akarja... Meg vannak a megfelelő praktikák, gondolom jobban értesz hozzájuk, mint én :D:D csak jól kell választani, a szituációhoz illően. Vívódik, de meggyőzhető biztosan.

Harcolj a boldogságért persze, azért élünk, de vigyázz, nehogy kihasználjon, nem hiszem, h annyira ismered még.

Ügyesen okosan és menni fog...

Sok sikert ;)

2010. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem sem lesz nehéz megszeretned, mivel egyértelműen úgy néz ki, ő is akarja ezt. bár szerintem sem helyes, de ha így megígérte, hogy nem használ ki, és ha te is ennyire akarod... akkor végülis meg lehet próbálni. tartsd fent vele a kapcsolatot, beszélgessetek nagyon sokat, úgyis egyre jobban és jobban belédszeret... ;) szurkolok
2010. júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem biztos hogy 22 évesen bemutattam volna a barátaimnak a 16 éves csajomat...Szóval azért érettségije legyen már legalább. Még a végén nekem kell majd szülői igazolást hamisítani.

25/f

2010. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bemutatnám, ha jó kis csitri, hülye vagy? azzal virítanék :D:D:D
2010. júl. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kettő válaszadónak!
2010. júl. 8. 02:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Sok sikert
2010. júl. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!