Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nemrég ismerkedtem meg egy társkereső oldalon. Jófej, meg minden, szimpatikus a csaj, de megnéztem a Vip-jét és a Facebook-ját ahol a képek alapján van pasija. Megnézve az üzenőfalat, nemrég volt kiirva hogy mennyi ideje vannak együtt.. Újonan feltöltött képek, ahol együtt vannak a múlt hónapról is vannak feltöltve, olyan dátummal úgy értem. Szóval szerintetek a csaj facér, vagy most akkor keres párt? Mert nem lenne jó ha csak hülyitene vagy valami... Szerintetek? főleg csajok válasza érdekel, mivel nemtudom, hogy akkor miért van társkereső oldalon ha van pasija.
2010. júl. 8. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy tudod meg a legkönnyebben ha megkérdezed tőle.
2010. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mondd neki, hogy nézted az adatlapját, és nem világos, hogy akkor most van pasija vagy nincs?
2010. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem kérdezd meg.

Egyébként miért így ismerkedsz? Ez a lehető legrosszabb, mindenki azt mond magáról amit csak akar...

Pl a Kedvesem új munkatársa úgy van fent az iwiw-en, hogy egyedülálló, holott van élettársa és egy két éves kisfia...

Nekem ez érthetetlen.

2010. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű, hogy van barátja. de azért kérdezz rá, hadd égjen egy kicsit :)
2010. júl. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!