Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt olvastam itt az egyik fórumon? Minden lánynak ekkora egója van? Meg egy lánynak úgyis lesz barátja ha csúnya?

Figyelt kérdés

Sajnos igen.m Azért sajnos, mert ez az egojukra is hatással van. Az egyik nőismerősöm a társkeresőn kapott kb. 1500 levelet. Azokból kiválasztott vagy 20-at és közülük döntötte el, hogy kivel is akarjon járni.Pedig abszolút nem egy nagy nő.

A másik i9smerősöm már jobb nő az előzőnél. Ő kapott egy hét alatt annyi levelet a társkeresőn, hogy kb. félórába telt, míg csak átfutotta őket.

Én fenn vagyok társkeresőn, írni nem nagyon írnak nekem, akiknek meg írok, azok közül épphogy válaszol valaki, és azokban sincs túl sok köszönet.

Szóval sajnos így van. Néha már arra gondolok, hogy legjobb lenne, ha felkötném magam.


2011. nov. 21. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy nincs olyan ember akit egész életében kikerül a szerelem! Én is ezt hittem nagyon sokáig, de ez nem igaz! Hagyd a fenébe a társkeresőket, attól, hogy online eltudsz beszélgetni valakivel nem azt jelenti, hogy személyesen is menne. Tessék eljárni ismerkedni. Ismerkedni meg bárhol lehet, akár a buszon is, csak legyen benned elég kurázsi, hogy megszólítod, beszélgetést kezdeményezel a kiszemelttel. Azt ne várd, hogy a szürke életedbe berepül életed párja, ezért tenni is kell valamit. Egyébként lehetsz akármilyen elvont, egyszerű, akkor is fogsz találni egy olyan párt akivel összepasszoltok.
2011. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy jön ide az ego?
2011. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Captain Obvious ***** válasza:

Nem, de egy lányt akkor is megdug valaki, ha csúnya.


Ölel:

Captain Obvious

2011. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én sem értem, hogy jön ide az egó?

lehet, hogy ők a bemutatkozó szövegbe olyat írtak ami szimpi a pasiknak, a tiéd meg kevésbé. vagy lehet előnyös képet tettek fel magukról, élőben lehet nem ez lenne az arány.

2011. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy csak irígy vagy a többiekre, és ezért fikázod őket.
2011. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az adatlapja sugárzott valami olyat, amiből az jön le, hogy könnyen kapható - képek jellege, bemutatkozás stb.

Én is voltam társkeresőn, de még 50 levelet sem kaptam, pedig nem vagyok csúnya, csak elnéztem a többi lányt, és mindegyiknél volt kint vagy egy lengébb kép (bikini, fehérnemű), vagy egy olyan, amin kint volt a fél melle, nekem ugye meg nem, van ilyen.

Emiatt meg ne kösd fel magad, egyébként meg sokszor a szép lányoknak sincs barátjuk,a csúnyákat is hanyagolják, hidd el.

2011. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd fel magad.
2011. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld már, még túl fiatal vagy ahhoz, hogy feladd. Nekünk fiúknak ez a sors jutott, mégpedig azért, hogy ha egyszer eljön az igazi, akkor eszünkbe jusson, milyen sok gyötrelmes, és ínséges idő volt amig eljött, tehát hogy meg tudjuk őt becsülni. A nőknek se könyebb, mert a levelírok nagy része csak dugni akar velük, és nekik nem az számít, hanem a tartós kapcsolat, és lehet hogy kap 1000 levelet, de abból egyik se alkalmas erre, akkor az neki is kudarc, olyan mintha 1 levelet SE kapott volna...
2011. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bár a csapból is az folyik, az élet nem a szerelemről szól. A társkeresők meg felszínesek, bár van, amikor beválik. De mondom: az élet értelme nem ez.
2012. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!