Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépni kellene? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépni kellene? Vagy inkább még várjak? . Na de meddig?!

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom (nem haver, tényleg barát), és tudom hogy mindketten többet érzünk egymás iránt (mástól is hallottam már vissza). De egyszerűen ő nem lép felém... küld jeleket, de hát az semmit se jelent, igazán léphetne, ha akar valamit, nem? Arra gondoltam, hogy megteszem én... ha mondjuk táncolunk, vagy külön elvagyunk a társaságtól, gáz, ha egyszerűen csak megcsókolom? (Persze ha elég bátorságot gyűjtök...) Vagy inkább várjak, míg ő tesz valamit?
2010. júl. 8. 00:15
 1/10 nielindi ***** válasza:
ha egyhelyben állsz, nem jutsz elörébb.
2010. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát először várj vele egy picit. Ha úgy érzed már nem bírsz várni vele akkor hívd el RANDIZNI. Nehogy úgy kezd h megcsókolod.
2010. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, csak félek, hogy elijeszteném, ha ennyire nagyot lépnék előre
2010. júl. 8. 00:18
 4/10 A kérdező kommentje:
a randitól jobban félek, minthogy magamtól csak úgy megcsókoljam:) meg akkor olyan feszélyezett lenne a hangulat... hogy eddig barátok vagyunk aztán most meg randizunk. nem?
2010. júl. 8. 00:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak elhívod egy randira max elutasítja, de ha igaz barátod és tényleg szeret még ha nem is úgy ahogy gondolod akkor megfogja érteni.
2010. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős:) Én a helyedben megölelném, hisz írtad, hogy barátok vagytok. Sokat elárul, hogy hogy ölel vissza. Ha tovább akarjaiban tart, esetleg érzékenyebben néz rád, ilyesmi, akkor lehet hogy magától jön majd az a csók:)
2010. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
állandóan odajön hozzám és megölel:) nagyon szeretem ha ezt csinálja, és szerencsére gyakran szokta
2010. júl. 8. 00:52
 8/10 anonim ***** válasza:

menyetek el buliba vagy valami, igyatok egy picit, aztán csokold meg, ha esetleg mégsem ugyérez irántad akkor lehet kifogás h jaj csak a pia, de ha öis szeret akor biztos visza csokol, hajrá

16L

2010. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet hogy csak úgy megcsókolod. A lényeg hogy kettesben legyetek, mikor megtörténik.:) Sztem lépj, mert ha feleslegesen vársz arra, hogy Ő lépjen, leheth jön valaki más aki gyorsabb. Tudod hogy tetszel neki, és Ő is tetsziki neked, akkor léépj Te!:)

Ez csak egy példa, más szitu, de ez is azt bizonyítjas hogy a pasik nem nagyon mernek lépni. Tegnap a strandon a bnőmmel flörtöltünk egy sráccal a strandon. Teljesen egyértelmű hogy akarunk egymástól valamit... Volt olyxan hogy a medencében 3 méter messziről néztük egymást, álltunk egymással szemben, és mosolyogtunk egymásra. Vártunk hogy lépjen, hisz ő a fiú. Pár órán keresztóül megnt ez, és az utolsó pillanatban léptünk mi, este 6 óra körül. Leszüólítottuk és tökjól elbeszélgettünk, örülök hogy megismertük, nagyon aranyos srác. Kb 20 percet beszélgettünk, mert már mennie kellett haza, de megérte:) azéárt jobb lett volna ha pár órával többet tudunk beszélgetni. Szóval szerintem lépj nyugodtan. Örült nekünk.:D Neked is örülöni fog a srác.... csókold meg!;)

2010. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg szokott ölelni...óó hát akkor csókold meg!!!:D

Minél hamarabb!!! Nem szoktam ilyen tanácsot adni senkinek, de ebben az esetben...tedd meg:)

Szinte látlak titeket magam előtt:)

2010. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!