Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A női kezek mennyire számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női kezek mennyire számítanak a párválasztásban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos h legyen neki!
2010. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak jó ha van.
2010. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaja nem árt
2010. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudok lenni normális is: Ha mosdatlan, kicserepesedett keze van, azért elgondolkozom...
2010. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attól függ, mekkora frekvenciával mozog
2010. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, jó, ha a csajnak női keze van, és nem látszik rajta, hogy hamrinc éve asztalosként dolgozik. :P
2010. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek jelleme az egyik legjobban a kezek alapján ítélhető meg. Tükröződik rajta, milyen munkát végez vagy mit csinál szabadidejében. Mivel a kezeket mindenki látja, ezért azt is le lehet mérni, mennyire ügyel az illető a küllemére, mennyire tisztálkodik, mennyire próbál megfelelni külső elvárásoknak. Kissé már a vicc kategóriába tartozik, de mivel a női nemi ciklus tudtommal összefüggésben áll többek közt a bőr alatti zsírszövet mennyiségével, így egy kézfogás után azt is lehetne tudni, menstruál-e a nő. Nem tudom, ez igaz-e, de az biztos, hogy egy kézfogás is rendkívül sokat elárul (pl. ha túl nőcisen vagy túl férfiasan fog kezet egy nő).
2010. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát az uccsó nagyon falszínes egy ember

nemazé, de én gitározok, kajakozok, zongorázok szabadidőmben, otthon a földimunkában, háziállattartásban mindig besegítek, mégse hiszem hogy ez meglátszódna a kezemen

a kezemen az látszódik, hogy egy gyerekkori átkozott reflex folytán még mindig rágom a körmöm, és fene szarul néz ki

ha engem emiatt elítél valaki, azt én visszaítélem

2010. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A "felszínes ember" vagyok :)

Nem tudom, hány éves vagy, fiatal korban nyilván kevésbé látszik a tevékenység nyoma. A sport és a munka nem csak azon mutatkozhat meg, ha kérges a kezed bőre, hanem azon is, ha viszonylag erős, de azért vigyázol is rá. Nyilván nem olyan egyszerű és egyértelmű ez, mint a matek, szerintem némi érzékkel lehet használni. Az egyedi sajátosságok pedig ezeket mindig torzítják, ez egyértelmű, de Te emiatt speciális eset vagy. Nekem pl. nincs ilyen speckó reflexem, ezért szerintem rólam többet meg lehetne tudni a kezem alapján.

2010. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát, tudja, lehet hogy magának van igaza, idővel majd remélhetőleg én is finomodok
2010. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!