Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire hülye? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hülye? Vagy el játssza? Vagy nem is érdeklem igazán?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, 2 éve vagyunk "együtt". Nem járunk csak 1 éve szexelünk, előtte egy évig smárolgattunk. De egyszerűen annyira hideg mint egy hűtőszekrény. Nem mondhatom hogy szeretem, ne ölelgessem stb.. nem értem őt mert csak velem van nincs neki más. Csak 16 éves de annyira hideg. Csomószor veszekszünk, ordibál velem, leoltogat teljesen ellenséges. Én 22 éves srác vagyok és úgy érzem hogy szeretem őt. Magam sem tudom hogyan de oda vagyok érte. Miért csinálja mégis ezt? Kihasznál és én vagyok a hülye? Egyébként néha elérzékenyül és akkor átölel ,volt már hogy sírt is miattam, és barátnői szerint fülig szerelmes belém, de akkor miért ilyen? Azt hiszi csak azt akarom tőle, olyanokat mond hogy én csak használgatom pedig nem igaz, és ő is tudja hogy nem. Kezdem azt hinni hogy ez a csaj őrült. Nem kérdezem hogy érdemes-e vele foglalkozni mert nekem érdemes. Inkább csak hogy volt-e valaki ilyen helyzetben és mik a tapasztalatok ?
2010. júl. 7. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
mond meg neki, hogy változtasson, mert te igenis szereted, és ha ezt nem tudja elfogadni, felis út leis út..mert megérdemelsz, egy jó barátnőt, aki szeretni fog...jósrácnak tűnsz..:) és ha szereted, és küzdeni akarsz érte, tényleg ne hagyd hogy ezt tedd vele, légy férfi, ne papucs, ne viseld el hogy kiabál veled..:)
2010. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok papucs, pont ez az hogy énis kiabálok vele sokszor, utána megbánom mert látom hogy könnybe lábad a szeme, de tudom hogy sokszor kihasználja és visszaél ezzel hogy ő csak egy törékeny "kislány" . Azt is tudja hogy akármit csinál nem sokáig haragszom rá, meg mondjuk ő sem rám, de ha mondanám neki hogy szeretem, akkor előadná hogy nem kell a könyöradomány meg a lelkisegély stb..tiszta dinka..
2010. júl. 7. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy ez nem lelki adomány, hanem a tömény valóság...fogadja már el:)
2010. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!