Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom és én 6 éve vagyunk együtt 3éve együtt is élünk. Mindkettőnknek ez az első kapcsolat. A párom bevallotta másfél év után hogy el volt egy utca lánynál. Le nem feküdt vele csak orális szex volt. Nem tudom mit tegyek.Megbocsássak, vagy dobjam ki?

Várom a tanácsokat és válaszokat minél előbb.


2010. júl. 7. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
inentöl már csak romlani fog a kapcsolatotok mert teljesen ugysem tudod neki megboicsátani és mindig ottlezs bened mit tett veled
2010. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hipohonder??? wtf?? értem hogy mit jelent de mi köze ehhez?
2010. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

a hipohonderséget valami fel nem dolgozott dolog váltja ki. És nemi betegségeket képzelt be többnyire.

Szóval azért írtam mert elég rázós volt az elmúlt fél év és valószínű hogy ettől volt.

2010. júl. 7. 15:42
 14/15 anonim ***** válasza:

megcsalás az megcsalás, akár bevallja akár nem , akár érzelemből történt akár nem , akár k.urvával akár nem, akár csak orálsi szex akár du.gás !

Repülne és a hat év sem érdekelne , nálam 8 év után repült , mert nem tudtam rá sem nézni, nemhogy lefeküdni vele , ja és nem k.rvával volt, de ez a lényegen nem változtat !

2010. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Azt mérlegeld hogy meg tudod-e bocsájtani.

Nem kell feltétlenül kidobni, hiszen ha te úgy érzed hogy túl tudod ezen tenni magad akkor lehettek még boldogok.

Nekem erre egy barátnőm a legjobb példa. Náluk ugyan ez a szitu zajlott le, a barátnőm megbocsájtott és azóta is együtt vannak immár 14 éve.

2010. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!