Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom és én 6 éve vagyunk együtt 3éve együtt is élünk. Mindkettőnknek ez az első kapcsolat. A párom bevallotta másfél év után hogy el volt egy utca lánynál. Le nem feküdt vele csak orális szex volt. Nem tudom mit tegyek.Megbocsássak, vagy dobjam ki?

Várom a tanácsokat és válaszokat minél előbb.


2010. júl. 7. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Akkor ő is mehet lelkiismeret furdalás nélkül ku.vázni, te is találhatsz egy rendesebb pasast.
2010. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
basszus! pont egy k*rvávalvolt? én nem tudnám neki megbocsájtani...
2010. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
úgy gondolja h most 6 év után be lehet vallani, be van biztositva. szerintem hagyd ott... mert ha most megbocsátod neki akkor később is megteszi csak lehet hogy mással és más dolgokat.. :( tudom hogy nehéz főleg hogy első kapcsolatod...
2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Timi: ) ***** válasza:

De legalább bevallotta,én ezt az egyetlent de csak egyszer megbocsájtanám,de ki milyen,ha téged ez nagyon bánt,akkor szakítsatok,nehogy utána mindig felhozd" neki,h bezzeg te megcsaltál,mert annak nem lenne jó vége.

Rajtad múlik elviseled e,6 év hosszú idő,te ismered milyen,és mennyire bízol meg benne,mint említettem én ezt még elnézném,de soha többet soha semmit már nem,akkor menne a levesbe 6 év ide vagy oda...akkor már nem érdekelne!

23/L

2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én úgy kidobnám, hogy Afrikáig repülne!
2010. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még ha meg is bocsátod... Elfelejteni sosem fogod, és ez úgyis megöli a kapcsolatot. Tapasztalat. Csak nálunk a lány volt a hunyó több év után.
2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fujj de undorító,dobd ki!!megteszi máskor is tényleg ha most megbocsájtod!22L
2010. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én kidobnám, mivel többet nem tudnék benne bízni és ha nincs bizalom, akkor megette a fene az egészet.

Tudom, hogy fordítva is így lenne.

28/n

2010. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm gyors válaszokat, nem tudom még mindig mit tegyek. Tudom hogy szeret, hipochonder volt az elmúlt fél évben, szerintem e miatt mert nem tudta feldolgozni. Amúgy érzékeny. Hát ha marad akkor tuti hogy bizonyítania kell hogy szeret.
2010. júl. 7. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Mérlegelj, hogy mit nyersz és mit veszítesz, ha szakítasz vele. Csak büszkeségből nem biztos, hogy érdemes szakítani.
2010. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!