Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom telejsen oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom telejsen oda volt egy színésznőért, h az milyen szexi, de engem sosem dicsért. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
egyszer elmentünk kézi meccsre ott is az ment, h ezek milyen jó csajok főleg az egyik tetszett neki nagyon, aki hát teljesen máshogy néz ki mint én. Pedig vékony vagyok, sokan mondják h szép(magamnak is tetszem), adok magamra és van stílusom. Az oké h nem bírta kifejezni sosem h mit érez, de nekem olyan rosszul esett, h engem sosem dicsért meg, főleg mikor másokról áradozott..lehet h másoknak meg rólam mondta h jól nézek ki de mindegy. Próbáltam neki modnani h rosszul esik h rám soha egy jó szava nincs de akkor meg én voltam a hülye. szerencsére már szakítottunk de ezt azóta sem értem. Miért csinálja ezt egy fiú? Kort és nemet is légyszi
2010. júl. 7. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam hasonlóképpen.. a végén kiderült, hogy be sem jöttem a srácnak, csak úgy összejött velem, mert jó volt velem lenni. De nem tartott szépnek, azért nem is mondta. :( Pedig állítólag én sem vok csúnya.
2010. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nálam is a srác 24 volt, én 19. Soha nem mondott semmit szépet, max azt, hogy kíván, semmi egyéb. Aztán miután szakítottunk, elkezdett nem sokkal utána a barátnőmmel msn-ezni, és barátnőmet meg állandóan dicsérte, hogy milyen szép. Akkor jutott eszembe, hogy nekem soha nem mondott ilyet, aztán rákérdeztem nála. Bevallotta, nem is tetszettem neki. Nálad is vmi ilyesmi lehet. :S Bunkó pasik... majd lesz jobb, aki dicsérni fog és úgy leszel jó neki, ahogy vagy! :)
2010. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%
Istenem miért van ennyi bunkó pasi:S:S
2010. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne csak tapló válaszokat írjak:majd lesz alaki,akinek te leszel a legszebb.Ehhez viszont az kell,hogy Te is érettebb legyél,és hasonlóképp érett partnert keress magadnak.Hány éves vagy amúgy?
2010. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan hűdenagy probléma ez,való igaz,de hosszabb távon eléggé lerombolhatja az ember önbizalmát.Az én exem is ilyen volt,csak ő nem a külsejüket dicsérte a csajoknak,hanem hogy ez vagy az milyen rendes,kedves aranyos,minden pasi ilyet szeretne...Velem meg mindig csak a baja volt,annak ellenére,hogy szinte feladtam önmagam miatta,hogy olyan legyek amilyennek ő szeretett volna(úgy öltöztem ahogy ő szerette volna,nem nagyon beszélgettem fiúkkal,mert őt ez zavarta...)De ez volt a baj talán...Szerencsére szakítottunk,a mostani barátom meg csak dicsér és más lányt esze ágában sincs elém állítani például!:)


Egyébként hogy a kérdésedre válaszoljak,az enyém több mint valószínű,hogy tudatosan rombolta az önbizalmamat,mivel nem volt helyén az övé és fájlalta,hogy én olyan jókedvű,nagy barátikörrel rendelkező,vidám és öntudatos lány vagyok vele szemben,mert őt meg sokminden bántotta,kevésnek érezte magát hozzám képest.Mint közben kiderült,joggal.Fizikailag bántani egy nőt nem éppen nagy jellemre vall.:/

20L

2010. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

13:18-as

nem bántott fizikailag, csak lelkileg, és amúyg én is pont erre gondoltam, h neki nagyon kevés önbizalma volt(ez így van) és ezért tudatosan csinálta ezt velem. Köszönöm mindenkinek, h megértettétek a helyzetemet és h nem csak siránkozom(avgyis h siránkozom, de nem hisztiből, hanem mert tényleg nem értem és eléggé fájt nekem). Talán igazatok van h éretlen vagyok bizonyos dolgokban, de miben pontosan? Amúgy segít a kritika is mert ezt a helyzetet eddig nem nagyon sikerült feldolgoznom mert nem értettem

köszi

2010. júl. 7. 13:24
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem legyen egy egészséges önbizalmad,de ne ess át aló túloldalára.Tudd magadról,hogy szép vagy,jó az alakod,és értékes ember vagy,de ezt soha ne éreztesd másokkal,és ne nézd le azt,aki mondjuk kevésbé szép,vagy tömzsi,stb.Tudd,hogy a pasik mindig is meg fognak nézni más nőket,és mindig lesz szépségideáljuk,de ettől Te ugyanúgy tetszhetsz a barátodnak.Mondd ki neki nyíltan,ha fáj valami,vagy bánta viselkedése,de ne legyél kislányos,duzzogós,hisztis,inkább légy felnőtt nő.Sejteni vélem,hogy nem nagyon volt még komolyabb kapcsolatod,és bizonyos dolgokban alulértékeled magad.ha 20 alatti vagy,sokat fejlődhetsz még,ha 20 feletti,hangsúlyozd,hogy Te már érett nő vagy,aki elvárja a tiszteletet a másik fél irányából.Nekem ez a véleményem.S bocs,ha bunkó voltam az elején!
2010. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) az az igazság h valójában nem túl nagy az önbizalmam és szóba sosem tudtam volna ezeket mondani magamról. Igaz volt már egy komoylabb másfél éves kapcsolatom, ahol ezzel nem volt gond és ezt a barátomat eleve ahhoz hasonlítgattam.
2010. júl. 7. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!