Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom telejsen oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom telejsen oda volt egy színésznőért, h az milyen szexi, de engem sosem dicsért. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
egyszer elmentünk kézi meccsre ott is az ment, h ezek milyen jó csajok főleg az egyik tetszett neki nagyon, aki hát teljesen máshogy néz ki mint én. Pedig vékony vagyok, sokan mondják h szép(magamnak is tetszem), adok magamra és van stílusom. Az oké h nem bírta kifejezni sosem h mit érez, de nekem olyan rosszul esett, h engem sosem dicsért meg, főleg mikor másokról áradozott..lehet h másoknak meg rólam mondta h jól nézek ki de mindegy. Próbáltam neki modnani h rosszul esik h rám soha egy jó szava nincs de akkor meg én voltam a hülye. szerencsére már szakítottunk de ezt azóta sem értem. Miért csinálja ezt egy fiú? Kort és nemet is légyszi
2010. júl. 7. 12:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Ha lány lennék megkérdezném tőle, ha valami kétes választ, ad dobnám.
2010. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
mert te 14-16 lehetsz, ő meg 15-18 körül azé!
2010. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy te ronda vagy, a csajok akiket dicsért azok meg szépek. Nem?
2010. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%
Gyerekeszűek vagytok mindketten,ennyi.
2010. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Engem sem dícsér, max hűhhhha néha ....

másra bezzeg odatudja vetni : na ez jó csaj, pedig nem ismeri és messze is van, akkor erre mit mondjak??? hülye köcsög

2010. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nem vagyunk gyerekeszűek, ő pl 24 éves..én kicsivel kevesebb. értelems válaszokat vártam nem pedig fikázást, köszi annak aki ilyet írt
2010. júl. 7. 12:53
 7/28 anonim ***** válasza:
49%

az ilyen egy tahó. jobb az ilyentől megvállni miharabb.csak rombolja az önbizalmad ami nem igen tesz jót.

a pasiról? elég gyerekes,nőjjön fel előszőr is.

2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Az nem lehet,hogy szebbnek látjátok magatokat annál,mint amilyenek valójában vagytok,és nem a pasi egy hülye kö..ög?
2010. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem fogok senkit győzködni arról h milyen fantasztiksuan szép vagyok, ha nem hiszitek el h az embereketől kapott visszajelzésekből és saját véleményemből meg tudom ítélni, h nem lehetek rossz csaj, akkor gondoljátok csak h egy bányarém vagyok, de akkor meg minek járt velem
2010. júl. 7. 12:56
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Bazzd +,a korotokhoz képest szép,hogy ilyen problémáitok vannak...Komolyan azt hittem,ezt egy kb. 15 éves csajszi írta!Ne is haragudj,de Te miért is jössz össze olyanokkal,akik 24 évesen így viselkednek???
2010. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!