Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom telejsen oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom telejsen oda volt egy színésznőért, h az milyen szexi, de engem sosem dicsért. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
egyszer elmentünk kézi meccsre ott is az ment, h ezek milyen jó csajok főleg az egyik tetszett neki nagyon, aki hát teljesen máshogy néz ki mint én. Pedig vékony vagyok, sokan mondják h szép(magamnak is tetszem), adok magamra és van stílusom. Az oké h nem bírta kifejezni sosem h mit érez, de nekem olyan rosszul esett, h engem sosem dicsért meg, főleg mikor másokról áradozott..lehet h másoknak meg rólam mondta h jól nézek ki de mindegy. Próbáltam neki modnani h rosszul esik h rám soha egy jó szava nincs de akkor meg én voltam a hülye. szerencsére már szakítottunk de ezt azóta sem értem. Miért csinálja ezt egy fiú? Kort és nemet is légyszi
2010. júl. 7. 12:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
A másik meg az,hogy elhiszem,hogy szép vagy ,meg minden,de létezik Rajtad kívül ezer szép nő,szóval nem kell elszállni.Így is,úgy is meg fog nézni a pasid más nőt is.Az én pasim is.Mondjuk engem szokott dicsérni.
2010. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom Zooey Deschanel ért van nagyon oda. mindig igenembert meg galaxis utikalaúzt kell nézni vele. én elfogadom így, mert nekem is vannak férfiideáljaim ugyanúgy, de ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást, és nem akadunk fenn ilyen apróságokon.
2010. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%

Attól,hogy még vannak sokkal szebb nők még nem feltétlenül kell őket ajnározni főleg ha az adott pasinak van barátnője és ott van mellette. Már nem azárt, de az ilyen egy ordas nagy paraszt! A barátnőjének egy szép szót sem tudott szólni?Hát szerintem az ilyen süllyedjen el.Akkor az ilyennek minek kell barátnő egyáltalán?

Páros lábbal rúgnám ki az ilyet már a 3. ilyen beszólásánál.

2010. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
tudom h ezer szebb nő van nálam, de attól még senkinek sem esne jól ha őt sosem dicsérnék más nőket meg nektek ajnároznának. nem hiszem h túl nagy elvárás a pasimtól h néha azt mondja h szép vagyok, vagy csinos de akinek még sosem vol ilyen "élménye" az könnywen szövegel, h milyen egyszerű..
2010. júl. 7. 13:01
 15/28 anonim ***** válasza:
24%
Azt még hozzátenném,hogy lehetsz Te vékony és szép is,ha egyszer egoista vagy nagyképű,féltékeny természet társul ehhez,és a gondolkodásod is gyerekes,akkor sokra nem mész a nagy szépségeddel.Komolyan azt hinné az ember,hogy ezt egy 13 éves írta ki,már bocs.
2010. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
61%
Ja és még annyi, hogy felőlem megnézheti a szép lányokat hiszen minden nő megnézi a többi pasit is de akkor legalább akkor mikor nem vagyok ott. Nekem nem lenne pofám más pasit ajnározni miközbe a barátommal vagyok.Dehát senki sem egyforma!-.-"
2010. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
te jó ég nem azt írtam h milyenm csodálatos csaj vagyok, nincs nálam jobb és miért nincs értem oda mindenki. mindössze azt sajnáltam h a barátom éreztesse velem h tetszem neki..sajnálom h félreértettétek
2010. júl. 7. 13:04
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Van,akinek még hülyén sincs sikerélménye a szerelemben.Ez van.Talán érettebb párt kereshetnél magadnak,nem egy dedóst.
2010. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

TÖK mindegy, hogy szebb volt-e az a lány mint te, ha valaki veled jár, egyszerűen nem sérthet meg ilyesmivel, mert elvileg szeret és ezt igyekszik hangsúlyozni. Már csak a jóérzés kedvéért sem tenné meg, ha nem lappangana semmi a háttérben. Vannak olyan emberek, akik ilyen és ehhez hasonló alattomos módon kívánják kifejezni, hogy már nincsenek odáig a barátnőjükért. Rengeteg disznó alak van, az ilyeneket nem kell sajnálni kidobni, mert a legnagyobb érték hiányzik belőlük.


21/L

2010. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
köszönöm, jól megfogalmaztad, tényleg lényegtelen h szép vagyok-e vagy sem és problémám valóban nem azzal volt h mások szebbek
2010. júl. 7. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!