Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok 13 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok 13 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok a pasi meg 32! De nem látszik rajta és már egy ideje nagyon is összekeveredtünk, de nem tudom mit csináljak úgy érzem, hogy beleszerettem! Nem tudom mit tegyek:( Elég sok minden szól ellenünk!:(
2010. júl. 7. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sztem is sok...apád lehetne..bár mai világba nem számít de azért gondold meg....
2010. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sok, de nem baj :)


Jól megdug egy párszor, aztán kész. Neki mindenképp jó lesz majd, te pedig megtanulod, hogy ne legyél hülye. Vagy nem, és újra az leszel majd. De ez még a jövő zenéje.

2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nemsok apu és köztem is annyi van
2010. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Anno én 16 évesen jöttem össze a férjemmel, aki 30 éves volt. Persze volt nagy csete-paté mind a szüleimnél és mind a barátoknál. Végül eltelt 2 év, 5 év, 7 év, 11 év és most ott állunk, hogy én 27 vagyok, ő pedig 41. Egyáltalán nem látszik rajta a kor se külsőleg, se belsőleg, mivel egymáshoz öregedtünk úgymond.

Először nekem is azt mondták, hogy biztos arra kellesz neki, de akkor még soha nem volt normális kapcsolata, még az első se volt meg neki, egy kívülállónak mindig is az a véleménye, amit lát. Én egy normális, visszafogott és értelmes srácot láttam, aki nem akarja elveszíteni az első normális kapcsolatát, nem egy kangörcsös, többet akaró férfit. Végül is igazam volt, nem rég kérte meg a kezem és én igent mondtam, jövőre tervezzük az esküvőt.

Nem igaz az, hogy elveszi a gyerekkorod. Ez nem igaz. Nem abból áll az élet élvezete és kitapasztalása, hogy ennyi meg annyi pasival összejövök és szakítok velük. Nem. Rengeteg kaland és tapasztalat vár rád mind a munkahelyen, barátokkal, új barátságok építésekor, utazáskor. És mindezt egy olyan ember mellett, aki szeret és te is viszont szereted.

Szóval én nem bántam meg, szeretjük egymást. Ha az elején kiálljátok a sok szurkáló megjegyzést, a családod terrorjait, a fura fejeket, amikor közlitek egy ismerősötökkel, hogy hány éves a másik, akkor idővel ezek eltűnnek és mindenki helyeselni fogja a kapcsolatotokat.

Kicsit több áldozatot "követel", mint a megszokott kapcsolat, de nagyon értékes lehet, semmivel sem rosszabb, mint egy olyan, ahol a felek kb. egyidősek.


Sok boldogságot kívánok Neked!

2010. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem sok.ilyen ez a szerelem! :)
2010. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez figyeld:én 24 vagyok a barátom 36.Neki nincs gyereke,nem is akar. Én meg még nem akarok.Felesége volt ugyan de 12 éve elváltak és csak 2 évet volt házas.Azóta jönnek-mennek a nök mellette,most én vagyok a soros.Amugy az tuti hogy az a férfi aki ennyi ideig nem tudta megtalálni a boldogságát 1valaki mellett attól sokra ne számits!Én is tudom hogy az enyém is ilyen kapcsolat de most még jól érezzük magunkat egymással és ha komolyabb dolgok kerülnek szóba elbucsuzunk.Ennyi...
2010. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én 18 voltam, amikor összejöttem a jelenlegi barátommal, aki akkor 27 volt. jó, nem 13 év a különbség, de köztünk is 9 év van. nagyon jól működik a dolog, jövőre lesz az esküvő. én most 23 vagyok, ő pedig 32. javaslom, hogy beszéljétek meg, ki mit vár el. mert egy 32 éves férfinek már van gyereke, vagy akar. ha te nem akarsz szülni mostanában, el kell mondani. mert ebből bajok lehetnek. én megmondtam, hogy 26 alatt nem szülök, tudomásul vette, és semi baj belőle. 35 lesz amikor apa lesz. egy férfinek az nem sok. szóval át kell beszélnetek, ki mit vár el ettől az egésztől, anélkül nem megy. mert lehet, h mindketten mást. és akkor nem kell erőltetni.
2010. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

09:11-es: A férjed még ugyanolyan aktív az ágyban, mint régen?

Mondjuk ez relatív, úgyhogy inkább úgy kérdezem, hogy annyiszor tud teljesíteni, amennyiszer mindkettőtöknek jól esik, és egyikőtökben sem merül fel hiányérzet?

2010. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó. Meglepő, de ugyanúgy kívánjuk egymást és ugyanúgy el tud minden alkalommal juttatni a csúcsra. Persze vannak napok, amikor nincs kedve a másiknak hozzá, de szeretjük cirógatni egymást, még ha nem is lesz utána szex. De igen, ugyanolyan kis perverz, amilyen volt :D.
2010. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!