Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon sok 13 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok 13 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok a pasi meg 32! De nem látszik rajta és már egy ideje nagyon is összekeveredtünk, de nem tudom mit csináljak úgy érzem, hogy beleszerettem! Nem tudom mit tegyek:( Elég sok minden szól ellenünk!:(
2010. júl. 7. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

ha én 32 lennék, számomra sok lenne, bár 1 menet részemről beleférne.


uff raszta.

2010. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A kor önmagában még nem lenne nagy probléma.Mik azok az egyéb okok,amelyek ellenetek szólnak?
2010. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ebben a korban még sok...Később annyira már nem, pl 50 évesen egy 63 éves pasival már simán összejöhetsz, nem számít :D
2010. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Ugyanígy voltam 19 évesen: 32 éves pasim volt. Nagyon jó volt, csak ő már többet akart, és gyerekei is voltak... Ha tényleg úgy érzed, hogy nem egy fellángolás csupán, hanem tiszta, mély érzelem, akkor menj bele. De arra készülj fel, hogy teljesen máshogy kell majd élned, és nem éppen úgy, ahogy ennyi idősen kéne. Talán a legszebb éveidet vesztegetnéd el mellette, amilyenek neki is voltak, de neked már nem lehetnének mellette.
2010. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Szerintem sok! Köztem és a párom közt csak 4,5 év van de néha még azt is soknak érzem én 23/L ő pedig 28.
2010. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
ha szereted akk nem mind1 hogy hány éves? engem nem érdekelne hogy ki mit szól, ez rátok tartozik senki másra :)
2010. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát neki nincsenek gyerekei meg felesége sincsen még de sajnos barátnője az van ahogy nekem is van barátom és ez igy már nagyon nehéz! Szeretem a barátomat de ha a másik pasival vagyok egyszerűen mintha nem is létezne más! Tudom hogy most nagyon rossz ember vagyok de én sem ezt terveztem:(
2010. júl. 7. 12:53
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
ohh, ribanc vagy, egyébként is csak arra kellenél neki.
2010. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Bellcross ***** válasza:
100%
Nem vagy ribanc csak a szíved most másfele is húzni kezdett. Próbáld meg a szíved hangját és azt amit az agyad súg összevonni és ha mindkettő rábólint akkor hajrá.Ne engedd hogy csak az egyik döntsön tapasztalatból mondom.Mert a szív érez és a szem lát. A barátodat meg próbáld meg nem megsérteni mert tudod van az a fránya férfi büszkeség. Szerintem egy fer nő lehetsz csak okosan :)
2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem sok :)
2010. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!